Avşar kırmızı Tatlar; maden suyu kadar doğal

Avşar kırmızı Tatlar; maden suyu kadar doğal
Sağlıklı sofraların kahramanı Avşar, tüketicinin beğenisine sunduğu ikili lezzetleri ile maden suyunu yeniden yorumlamaya devam ediyor. Avşar’ın kırmızı tatları, renkleriyle içinizi ısıtırken enfes meyve aromaları ile de her öğünde size eşlik ediyor.

Afyonkarahisar’ın şifalı yer altı kaynaklarından elde ettiği mineralli suları birbirinden farklı meyve aromalarıyla birleştiren Avşar, kırmızı meyvelerin başrolde olduğu lezzetleriyle dünyayı renklendiriyor. Avşar Doğal Maden Suyu’nun ikili lezzetleri arasında yer alan kırmızı tatlar; Karadut ve Frenk Üzümü ile Karpuz ve Çilek ikilisinin muhteşem uyumunu sofralarımıza taşıyarak içecek keyfinize bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Kırmızı rengini siyah havuçtan alan ve antioksidan özelliğe sahip olan antosiyanin içeren Karadut ve Frenk Üzümü Aromalı Maden Suyu, içeriğindeki minerallerle vücudumuzun mineral dengesini desteklerken, damakta yer edinen meyve tadıyla da herkesin favori içeceği olmaya aday. Karpuz ve Çilek Aramalı Maden Suyu ise en sevdiğimiz yaz meyvelerini soğuk kış günlerinde sıcak bir dokunuş için sizlerle buluşturuyor. Karpuz ve Çilek Aramalı Maden Suyu, iki lezzetin bileşiminden doğan tadı ve zengin mineralli yapısıyla hem siz hem de sevdikleriniz için sıra dışı bir seçenek.

Avşar Doğal Maden Suyu ürünleri, tekli, 6’lı ve 24’lü paketlerde satışa sunuyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha