07 Temmuz 2022, Perşembe

SPECULOOS BİSKÜVİLİ YENİ LEZZET GODIVA CAFE MENÜLERİNDE

SPECULOOS BİSKÜVİLİ YENİ LEZZET GODIVA CAFE MENÜLERİNDE
GODIVA, tarçın, karanfil ve zencefil kokusuyla Belçika’ya özgü karamelize bisküvi speculoos ile hazırlanan yeni lezzetlerini GODIVA CAFE’lerde müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası GODIVA’nın yenilikçi menüleri ve keyifli anlara ev sahipliği yapan şık dekorasyonuyla dikkat çeken cafeleri, menüsüne eklediği yeni lezzetler ve içeceklerle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Çikolata severleri Belçika çikolatasından doğan tariflerle tanıştıran GODIVA, ikonik lezzetlerine her sezon yenilerini ekleyerek misafirlerine eşsiz tatları sunuyor.

GODIVA CAFE menülerine eklenen yeni tatlar arasında yer alan Speculoos Cheesecake her lokmada çıtır karamelize bisküvi lezzeti arayanların favorisi oluyor. GODIVA şeflerinin bu lezzetle eşleştirdiği, son dönemlerin öne çıkan yeniliklerinden Gold Çikolata ise eritilmiş olarak yanında servis ediliyor. Yoğun tarçın, karanfil, hindistan cevizi ve zencefil aromalarıyla dikkat çeken ve Belçika’ya özgü lezzetlerden biri olan speculoos, GODIVA çikolatalarıyla buluştuğu yeni tatlarla çikolata severleri keyifli bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. GODIVA CAFE’ler tüm yeni tatlarıyla çikolatadan doğan lezzetleri seven herkese ayrıcalıklı bir deneyimi vadediyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha