12 Nisan 2021, Pazartesi

Alfa Pastacılık Yağları’ndan; Alfa Bake & Food Studio

Alfa Pastacılık Yağları’ndan; Alfa Bake & Food Studio
Alfa Pastacılık Yağları markası uzun yıllardır üstün kaliteli ürünlerinin başarısının yanı sıra sektöre verdiği hizmetlerle de pastacılık ve endüstriyel müşterilerinin yanındaki marka olmaya devam ediyor. Gerek sosyal medya aracılığı ile gerek bizzat ustaların yanında bulunduğu demo çalışmalarıyla bugüne kadar birçok ustanın sorusuna cevap veren marka bugünlerde yepyeni bir oluşumun heyecanı içinde...

Markanın İzmir’deki fabrikasında Alfa Bake & Food Studio adı altındaki profesyonel uygulama mutfağı ‘Pişir & Yarat & Tat’ olgusuyla birçok hizmeti beraberinde getiriyor. Sektörden ustaların ağırlayacağı, yeni lezzetlerin keşfedileceği, canlı sohbetlerin gerçekleşeceği ve etkinliklere ev sahipliği yapılacak olan bu mekan, marka için profesyonel bir mutfağın çok ötesinde bir yaşam alanı olma özelliği sunuyor. Tüm bunların yanı sıra, endüstriyel yeni ürün denemeleri ve endüstriyel müşterilerin üretimlerinde onlara rehberlik edecek birçok aplikasyon çalışmayı kendileriyle birebir paylaşacak olan marka, sürdürülebilirlik gibi sektörün nabzını tutan, yeni mevzuatlarla ilgili öne çıkan konularda konuklar ağırlayıp sohbetler yapacağı bir buluşma noktasına imza atıyor.

Markanın Youtube kanalı Alfa Pastacılık TV aracılığı ile Türkiye’de pastacılık ustalarına yönelik ilk profesyonel kanal açan Alfa, bundan sonraki çekimleri de yine Bake & Food Studio’da gerçekleştirecek. Ustalardan gelecek tüm sorular da markanın kendi ustaları aracılığı ile yanıtlanacak.

Alfa, pastacılık kanalına verdiği hizmetlerin yanı sıra food service kanalına yönelik çalışmaları da yeni platformda gerçekleştirecek. Youtube kanalında food service’e yönelik tarif ve sorulara daha çok yanıt verecek olan marka, bu kanalda yapacağı yeniliklere de ışık tutmuş olacak. Özellikle atıksız mutfak ve sürdürülebilirlik konusunda hem farkındalık yaratmak hem de işletmelerde geri dönüşümü maksimize etmek adına yapılan tüm çalışmaları buradan aktaracak.

Marka yetkilileri yaptığı açıklamada, “Felda Iffco olarak, her zaman yeni ve dinamik yaklaşımlarla ve iddialı projelerle, iş ortaklarımızın yanında olmaya bu yılda da devam edeceğiz. Alfa Bake& Food Studio’da hem yeni ürünlerin yaratılması için etkili fikirler yaratmak hem de müşterilerimize rehberlik ederek bu yıl da adımızdan söz ettireceğiz. Bu anlamda “Pişir, Yarat, Tat” olgusunu “Birlikte Yaratmak” için müşterilerimizle bir araya geliyor olacağız” diyor.

www.alfapastacilik.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha