Bodrum’daki gizli cennet Amanruya Mayıs ayında sezonu açıyor

Bodrum’daki gizli cennet Amanruya Mayıs ayında sezonu açıyor
Cennet Koyu’nun hemen yanında, doğal orman dokusunun içinde konumlanan Amanruya, sade ve sofistike tatil anlayışıyla Mayıs ayında misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Ege’nin geleneksel Akdeniz ve Osmanlı mimarisini Bodrum’un doğal güzellikleriyle harmanlayan Amanruya, zeytin ağaçları ve çamlardan oluşan doğası, taş villaları, büyüleyici avlu ve teraslarıyla yeni sezonu karşılıyor.

Bulunduğu her destinasyonun doğasını adeta bir fotoğraf çerçevesiymiş gibi özenle ortaya çıkarmasıyla bilinen Aman konseptinin Türkiye’deki üyesi Amanruya, yüksek standartlarda bir tatil anlayışını yansıtıyor. Hiçbir ağaca dokunulmadan tasarlanan Amanruya, doğanın cömertliğinden ilham alan yüksek tavanlı 36 taş villası, ferah yaşam alanları, hamam tarzı banyoları, serin aylar için düşünülmüş şöminelerinin yanı sıra kekik kokulu terasları, kabanaları, havuzu ve göz kamaştırıcı koy manzarasıyla dikkat çekiyor.Şarap ve puro salonu, üç katlı kütüphanesi ve sanat galerisinin yanı sıra Antalya’dan getirilen yeşil ve turkuaz mermerlerden üretilen 50 metrelik sonsuzluk havuzuyla çok yönlü bir tatilin kapılarını aralıyor.

Kişisel alan ve mahremiyete verdiği önemle tanınan Amanruya, misafirlerine yakın bir arkadaşlarının evinde ağırlanıyormuşcasına huzur duygusu yaşatırken, benzersiz doğa ve tarihi manzarayla mükemmel bir bütünleşme hissi yaratıyor. Amanruya’nın sakin ve huzurlu atmosferi, özel Spa’sı ve masaj terapileriyle bütünleşerek misafirlerinin tüm yorgunluklardan arınıp yeniden dengelenmelerini sağlıyor. Açık hava yoga alanları, fitness salonunun yanı sıra tenis kortu misafirlere sunulan aktiviteler arasında yer alıyor.

Büyüleyici lezzetleri eşsiz bir manzara eşliğinde sunan Amanruya’nın mutfağını Şef Cihan Beyit yönetiyor. Bugüne kadar dünyaca ünlü pek çok otel ile çalışan Cihan Beyit, Fransız, İtalyan, İspanyol, Türk, Akdeniz ve Japon gibi farklı mutfaklardan aldığı ilhamı, yerel malzemelerle birleştiriyor. Amanruya eşsiz atmosferi ve kusursuz servis anlayışıyla bu sezon da en özel yaz düğünlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Göltürkbükü’nde, Yalıkavak Marina’ya sadece 25 dakika uzaklıktaki Amanruya Bodrum 31 Ekim 2020’ye kadar misafirlerini bekliyor.

Aman hakkında

Aman, 1988 yılında zarif bir özel konutun mütevaziliği, sıcak konukseverliği ve samimiyetini vizyon alarak kuruldu. İlk olarak Tayland Puket’te açılan Amanpuri ile başlayan konsept şu an 20 ülke, 31 otelle yolculuğuna devam ediyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha