12 Nisan 2021, Pazartesi

Derya Kesman Dmax Tour'da

Derya Kesman Dmax Tour'da
Türkiye’nin ilk tur acentesi Türhol’ün vizyonunu yenilikçi bir bakış açısıyla günümüze taşıyarak sektöre hızlı bir giriş yapan Dmax Tour, turizm sektörünün deneyimli isimleriyle kadrosunu güçlendiriyor. Yeni nesil seyahat anlayışıyla seyahatseverlere dünyanın kapılarını açan Dmax Tour’un yeni Genel Müdür Yardımcısı Derya Kesman oldu.

İstanbul doğumlu olan Derya Kesman Pertevniyel Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünü bitirmesinin hemen ardından turizm sektörüne giriş yaptı. Kesman sırasıyla Pascha Tur, Ekvator Turizm, Marriott Otelleri’nin GSA ofisinde ve Zihni Travel’da görev almasının ardından 2006 yılında Prontotour çatısı altında farklı görevlerde çalıştı. Derya Kesman önce rezervasyon, sonra da operasyon departmanlarında çalışmasının ardından 2011 yılında operasyon departmanının başına geçti. 2015’de Yurtdışı Turlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na yükselerek bu görevi 2019 yılına kadar devam ettiren Kesman, 2020 yılında kurulan Dmax Tour’da görevine başladı.

Özellikle, Avrupa, Asya, Afrika, Avusturalya kıtalarında yetkin tur operasyonu deneyimine sahip Türkiye’deki birkaç isimden biri olan Derya Kesman, Dmax Tour Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Yorum Yaz

 
 
  captcha