Four Seasons Hotel Bosphorus’un yeni mekanı Yasemin açıldı

Four Seasons Hotel Bosphorus’un yeni mekanı Yasemin açıldı
Four Seasons Hotel Bosphorus’un yeni meknı Yasemin, ismini aldığı yasemin çiçeğinin zarif dokusu ve renklerinden ilhamla tasarlanan aydınlık, ferah atmosferi ve Boğaz’ın mavi sularına bakan terasıyla, şehrin yeni buluşma noktası olmaya aday.

Boğaz’ın kıyısındaki özel konumuyla Four Seasons Hotel Bosphorus, günün her anını misafirleri için değerli kılan yeni bir mekana imza attı. Yasemin, ismini aldığı yasemin çiçeğinin zarif dokusu ve renklerinden ilhamla tasarlanan aydınlık, ferah atmosferi ve Boğaz’ın mavi sularına bakan terasıyla, şehrin yeni buluşma noktası olmaya aday. Gün boyu zengin sunumlarının yanı sıra Yasemin, samimi davetler ve özel kutlamalar için de ev sahipliği yapıyor.

Sabah 10.00 ile 12.00 arasında servis ettiği aile kahvaltısı ile güne güzel bir başlangıç imkanı sunan Yasemin’de çay saatleri hem görselliği hem de lezzetli ikramları ile özel bir seremoniye dönüşüyor. Her gün 15.00 ile 18.00 arasında servis edilen ve Barok müzik tınılarının eşlik ettiği geleneksel çay saati, misafirlere adeta sevdikleri bir dostlarının ev ziyaretinde ve sıcaklığında bir deneyim yaşatıyor. Yasemin’de 19.00’da başlayan akşam yemeği servisinde iştah açan mezeler ve Türk mutfağından geleneksel tariflerle hazırlanan yemekler ve tatlılar ön plana çıkıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha