Mandarin Oriental Bodrum, Condé Nast Traveler’s 2020 Readers Choice Awards’ta 6'ıncı oldu

Mandarin Oriental Bodrum, Condé Nast Traveler’s 2020 Readers Choice Awards’ta 6'ıncı oldu
Mandarin Oriental, Bodrum dünyanın en prestijli seyahat dergisi Condé Nast Traveler’ın okuyucularının oyları ile belirlenen 2020 Okuyucu Ödülleri’nde Avrupa’nın en iyi 6. resortu oldu.

Bodrum’un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı yaratan, zeytin ağaçları ve bin bir çeşit bitki örtüsüyle çevrelenmiş, yeşil ile mavinin buluştuğu lüks resort; tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise o¨zel bahc¸e ve sonsuzluk havuzuna sahip odaları, geniş yaşam alanı sunan tam donanımlı mutfağa sahip rezidans daireleri, yemyeşil ferah bahçelerinde barbekü köşesi ve sonsuzluk havuzu barındıran birbirinden özel konumlardaki lüks su¨it ve villalarıyla toplam 132 konaklama ünitesi, eşsiz kum plajları, dünya mutfaklarından benzersiz lezzetler sunan restoran ve barlarının yanı sıra, hem ruhu hem de vücudu dinlendiren ödüllü Spa’sıyla misafirlerine sunduğu benzersiz deneyimi açıldığı günden bugüne ödüllerle taçlandırmayı sürdürüyor.

Hizmet vermeye başladığı 2014 yılından bu yana uluslararası alanda 100’e yakın prestijli ödüle layık görülen Mandarin Oriental Bodrum, Condé Nast Traveler’ın 2020 Okuyucu Ödülleri’nde kendi listesinde Türkiye’deki resortler arasında en üst sırada yer almanın mutluluğunu yaşıyor. Gezginlere ilham ve tavsiye veren, dünyanın en seçkin seyahat markalarından Condé Nast Traveler'in Okuyucu Ödülleri, seyahat endüstrisindeki en uzun soluklu ve en prestijli mükemmellik ödülüdür.

Yorum Yaz

 
 
  captcha