12 Nisan 2021, Pazartesi

NUDE kadeh koleksiyonlarıyla sunumlarınızda fark yaratın

NUDE kadeh koleksiyonlarıyla sunumlarınızda fark yaratın
Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, baharın enerjisinden esinlendiği, kusursuz kadeh ve karaf tasarımlarıyla sofralarınıza ve ev dekorasyonunuza benzersiz bir dokunuş yapıyor.

Yalın, elegan ve sofistike Stem Zero, şampanya, beyaz ve kırmızı şarap için on dokuz farklı kadeh ve su bardağından oluşuyor. Şişecam tarafından geliştirilen özel “Ion Shielding” teknolojisi ile üstün bir dayanıklılık kazanan koleksiyon, hafifliği ve inceliği ile fark yaratıyor. Tasarımı ile dokunma, tatma ve koklama duyularının etkisini artıran NUDE Stem Zero şampanya, köpüklü şarap ve şarap kadehleriyle eşsiz sofralarda şıklığı ile göz kamaştırıyor. Stem Zero, darbe, eğme ve düşme testlerinden büyük bir başarıyla çıkması ve bulaşık makinesinde yıkanabilmesiyle kullanım açısından da kolaylıklar sunuyor.

Yaratıcı ve şık tasarımıyla Balance koleksiyonu

NUDE Balance şarap karafı kendi etrafında dönen görünümüyle şık sofralarınızın tamamlayıcı parçası oluyor. Hem yaratıcı hem özgün hem de işlevsel bir tasarıma sahip olan şarap karafı ahşap altlık seçeneğiyle de satışa sunuluyor. Kurşunsuz kristal cam kullanılarak cam üfleme tekniğiyle şekil verilen NUDE Balance karaf, zamanın ötesinde şıklığı evinize taşıyor.

NUDE Balance karaf ile ayrılmaz bir ikili olan Balance şarap bardağı seti şık tasarımıyla adeta sizi büyülüyor. Balance kadehleri öyle hafifler ki, hafifçe bardağınızı salladığınızda şarap boşlukta dans etmeye başlıyor. Şarabınızı iyice havalandırmak için ihtiyacınız olan tek şey Balance şarap kadehleri…

‘Red or White’ ile evinizde fark yaratın!

NUDE Red or White koleksiyonu, dünyaca ünlü tasarımcı Ron Arad’ın imzasını taşıyor. Kurşunsuz kristal camdan üretilen koleksiyonda karaf, ikili şarap kadehi seti, su sürahisi ve ikili su bardağı seti yer alıyor. Koleksiyonda yer alan her parça tek başına adeta bir sanat eserini andırıyor.

NUDE Red or White ikili şarap kadehi seti, tasarımıyla hem kırmızı hem de beyaz şarap keyfinize eşlik ediyor. Ron Arad imzası taşıyan bu tasarım iki yönlü oluşuyla işlevselliğini ortaya koyuyor. 2017 yılında German Design Awards’a aday gösterilen Red or White koleksiyonu estetik tasarımıyla bulunduğu ortamda tüm dikkatleri üzerine çekecek.

Yorum Yaz

 
 
  captcha