19 Eylül 2020, Cumartesi

Porland, yepyeni ürünleriyle Ambiente Fuarı’nda yerini alacak

Porland, yepyeni ürünleriyle Ambiente Fuarı’nda yerini alacak
Porland, dünyanın önemli ticari fuarlarından olan Frankfurt’taki Ambiente Fuarı’nda yeni sezon ürün yelpazesiyle yine göz dolduracak.

Porland, hem gastronomi hem de perakende kesimine hizmet eden birbirinden farklı ürünleri ve beğenilen koleksiyonlarından oluşan örnekleri uluslararası dekorasyon, züccaciye ve hediyelik eşya fuarı Ambiente Frankfurt 2020’de sergileyecek. Her yıl yenilikçi konsept tasarımlarıyla porselen sektörüne yön veren Porland, 07 - 11 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşecek uluslararası fuarda yüzde 100 Türk sermayeli lider porselen üreticisi olarak ülkemizi temsil edecek. Ethos, Christina ve Pure Koleksiyonu’nun yanı sıra renkli desenler ve hayvan motifleriyle bu yıl adından sıkça söz ettirecek Wild Life Koleksiyonu stantta dikkat çeken ürünler arasında yer alacak.

Porland’ın kendi görsel ekibi tarafından tasarlanan, endüstriyel tarzda doğal malzemeler ve ahşabın ön planda olduğu özel tasarımlı konsept fuar stantları toplam 200 metrekarelik Hall 6.0 B81 ve Hall 4.1 A33 alanlarına kurulacak. Fuarın 92 ülkeden 140 bine yakın ticari ziyaretçiyi ve perakende sektöründen 4500’ü aşkın firmayı ağırlaması bekleniyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha