24 Eylül 2020, Perşembe

S2000 Mutfak kalitesi şimdi de 3’üncü havalimanında

S2000 Mutfak kalitesi şimdi de 3’üncü havalimanında
S2000 Mutfak, yeni açılan İstanbul Havalimanı’nda 16 farklı noktadaki projeleri tamamlamak için hız kesmeden çalışmaya devam ediyor. Teşhir dolapları, soğutucular ve mutfak ekipmanları ile S2000 Mutfak, kalite ve profesyonellik arayan firmaların tercihi oldu.

İstanbul'un Avrupa yakasında, Karadeniz kıyısındaki Tayakadın ile Akpınar köyleri arasındaki 6,5 km2 alana yıllık 200 milyon yolcu kapasiteye çıkarılabilen terminali ile İstanbul Yeni Havalimanı, birbirinden bağımsız altı pisti olacak şekilde yapıldı. Tüm etaplarının tamamlanması ile yıllık 94 milyon yolcuya hizmet veren Atlanta Uluslararası Havalimanı'nı geçerek dünyanın en yüksek yolcu kapasiteli havalimanı olması bekleniyor.

S2000 Mutfak, yeni açılan İstanbul Havalimanı’nda 16 farklı noktadaki projeleri tamamlamak için hız kesmeden çalışmaya devam ediyor. Teşhir dolapları, soğutucular ve mutfak ekipmanları ile S2000 Mutfak, kalite ve profesyonellik arayan firmaların tercihi oldu. Mood-up, Taze Fresh, You Sushi Restoran, Tadında Anadolu, Tickerzade Restoran, Brawmark, Türk Cusine, Plus Kitchen, Grap Go Cafe gibi pek çok mekanın özgün tasarımları gerçekleştirildi, üretim ve montaj aşamaları ise devam ediyor. Teslim edilen projelerden ilki MVNCH Cafe oldu. MVNCH Cafe’nin üç şubesinin komple mutfak projeleri kullanıma hazır hale getirildi. S2000 tasarımı göz dolduran teşhir ünitesi ile MVNCH Cafe müşterilerini bekliyor.

S2000, 30 yılı aşkın tecrübesi, yenilikçi ve şık tasarımları ile her mekana özel çözümler sunuyor. Tasarıdan üretime, montajdan satış sonrası hizmetlerine kadar her alanda müşteri memnuniyetini ve profesyonelliği ön planda tutarak başarılı projelere imza atmaya devam ediyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha