03 Aralık 2020, Perşembe

Doal Meyveden Şeker, şeflerden tam not aldı

Doal Meyveden Şeker, şeflerden tam not aldı
Mutfaklarda güvenle kullanabilecek sadece elmadan üretilen Türkiye’nin yeni nesil doğal şekeri ‘Doal Meyveden Şeker’, Şef Eyüp Kemal Sevinç önderliğinde EKS Mutfak Akademisi’nde düzenlenen etkinlikte şeflerle buluştu.

Türkiye’nin ilk meyve markası Doal tarafından; sağlıklı beslenmeyi önemseyen, doğal ürünleri tercih edenler için üretilen Doal Meyveden Şeker ürünü için EKS Akademi’de düzenlenen etkinliğe Türkiye’nin tanımış şefleri katıldı. Şef Eyüp Kemal Sevinç’in Doal Meyveden Şeker ile hazırladığı tatlıların ikram edildiği davette Anadolu Etap Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Aslıhan Kaya’da katılımcılara Meyveden Şeker’in doğallığını anlattı.

Elmanın kendi içindeki doğal şekeri en saf haliyle sunan Doal Meyveden Şeker, lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmek isteyen yeni nesil mutfaklar için eşsiz bir alternatif sunuyor. Doal Meyveden Şeker, pasta, kek, kurabiye, reçel ve sütlü tatlılardan, çay, kahve, süt gibi sıcak ve soğuk içeceklere rafine şeker yerine doğal tatları tercih edenler için yepyeni bir alternatif olarak ön plana çıkıyor. Hiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen Doal Meyveden Şeker, düşük glisemik indeks ve düşük kaloriye sahip olmasıyla da rafine şeker ve türevlerinden ayrışıyor.

750 ml’ik şişede 8 kilo elmanın saf ve doğal lezzeti bulunuyor

750 ml’lik bir şişede 8 kilo elmanın saf ve doğal lezzetini sunan Doal Meyveden Şeker, meyve tadı ve kokusu içermediği için rafine şekere en iyi alternatif olarak konumlanıyor. Bir su bardağı toz şeker yerine ¾ oranında kullanılması önerilen Doal Meyveden Şeker’in 7 ml’lik tek kullanım ambalajı ise içeceklerine tat vermek isteyenler tarafından tercih ediliyor. Doal Meyveden Şeker, Migros ve Macro Marketlerde satışa sunuluyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha