Özgörkey Gıda, Feast operasyonlarını Pozitera ile sürdürecek

Özgörkey Gıda, Feast operasyonlarını Pozitera ile sürdürecek
Türkiye’nin en büyük ve en modern entegre dondurulmuş gıda üretim tesislerinden biri olan Özgörkey Gıda, perakende geliştirme faaliyetleri için Pozitera’dan hizmet alacak. Özgörkey Gıda, Feast markalı ürünlerinin Türkiye genelindeki perakende operasyonlarını Pozitera ile gerçekleştirecek.

Dondurulmuş gıda sektörünün öncü ve yenilikçi markası Feast’i üreten Özgörkey Gıda, temellerini 1998 yılında İzmir Torbalı’daki entegre dondurulmuş gıda üretim tesisini 2000 yılında faaliyete geçirmişti. Torbalı'da 1 milyon metrekareyi kapsayan kendi topraklarında üretim yapan ve 2008 yılından itibaren Feast markalı ürünleriyle ulusal pazarda da hizmet veren Özgörkey Gıda, perakende geliştirme alanına yeni açılımlar getiren Pozitera ile işbirliği yapacak.

Pozitera, Özgörkey Gıda'nın perakende markası Feast ürünleriyle tüketici arasında "Tarladan Çatala" anlayışıyla keyifli tüketim ve alışveriş deneyimi sağlayacak. Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri AŞ, beyaz eşya, mutfak, elektronik, aydınlatma gibi pek çok sektörde ulusal ve uluslararası firmaların organize perakende saha operasyonlarını yürütüyor. Pozitera Türkiye çapında 81 ilde yaklaşık 1000 eğitimli kadrosu, 100’ü aşkın eğitimli ve deneyimli saha yöneticisi ile 6 binden fazla satış noktasında tüketiciye hizmet veriyor.

www.pozitera.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha