Alfa’nın Yıldızları buluşması Usta’ları bir araya getiriyor

Alfa’nın Yıldızları buluşması Usta’ları bir araya getiriyor
Tüm Türkiye’yi kapsayan A’dan Z’ye Alfa Pastacılık Usta Buluşmaları’nın 2020 yılındaki ilki, ‘Alfa’nın Yıldızları A’dan Z’ye Pastacılık’ adı altında, 10 Mart 2020'de İstanbul Avrupa’da Titanic Business Golden Horn’da gerçekleştirildi.

Ustalar için hem içerik olarak dolu hem görsel şölen tadında geçen etkinliğin sunuculuğunu ustalar tarafından çok sevilen ünlü sunucu/oyuncu Kadir Çöpdemir üstlendi. Alfa’nın Yıldızları konseptiyle pastacılığa dair A’dan Z’ye bir çok konu başlığı altında orijinal tarifler, sunum örnekleri, sosyal medyanın günümüzdeki önemi ve gücü, Youtube kanalı Alfa Pastacılık TV başta olmak üzere birçok konuya değinildi. Seminere katılan ustalar, aynı zamanda grup şirketinin İtalya fabrikasında üretilen, Hulala Bitkisel Sıvı Şanti ürünlerini daha yakından tanıyıp inceleme şansı buldu. Sunumların sonunda Hulala ile Pasta Sıvama yarışması da yapıldı.

Sunum içeriklerinin yanında, sunum salonunda yapılan çalışmalar, Alfa Pastacılık Yağları ve Hulala BitkiselSıvı Şanti ürünleriyle hazırlanan ikramlıklar da katılımcıların beğenisini topladı. Tüm tariflerin ve farklı ikramlıkların bulunduğu sunum büfesi büyük ilgi gördü. Alfa’nın Yıldızları A’dan Z’ye Pastacılık seminerleri her seferinde yenilenerek farklı şehirlerde düzenlenmeye devam edecek.

Yorum Yaz

 
 
  captcha