07 Temmuz 2022, Perşembe

Bay Bread Corner Konsepti ile dünyaya açılıyor

Bay Bread Corner Konsepti ile dünyaya açılıyor
Katkı maddesi içermeyen doğal ve yerel malzemeler kullanarak geleneksel yöntemlerle ürettiği ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunan Bay Bread Corner bayilik sistemiyle dünyaya açılacak.

Corner bayilik sistemiyle Türk lezzetlerini dünyaya tanıtacaklarını belirten Bay Bread Fırıncılık kurucusu Serdar Yalçınkaya, “Corner sistemi, markalı bayilikten farklı olarak, kendi tabelanız ile hizmet veren işletmenizin bir köşesinde corner bayiliğini aldığınız bir firmanın ürünlerini satmanıza imkan veriyor. Bay Bread olarak Corner Bayii sistemiyle Türk lezzetlerini artık dünyaya tanıtacağız. İlk Corner Projesi yatırımcımız Cezayir’de bir Türk işletme oldu. Corner Projemizin şartları arasında her dükkan için 19 bin 500 dolar yatırım, bir dükkan veya 40 metrelik konteyner dükkan yer alıyor.” dedi.

Corner projesi için gerekli tüm ekipmanları ve dondurulmuş gıdaları temin edeceklerini de sözlerine ekleyen Yalçınkaya, “2022 itibariyle İstanbul dışında da bölge bayilikleri vermeye başladık ve artık dünyaya da açılacağız. İşletmelere çağrıda bulunarak, “Yeni fırınınıza Anadolu lezzetiyle başlamak bir adım uzağınızda.” diyoruz. Konseptimizde dondurucu, soğutucu, soğutmalı vitrin, soğuk içecek dağıtıcı, kahve ve çay makineleri mevcut. Menüde ise; poğaça, açma, börek, kruvasan, pide, pizza, sandviç, pastalar bulunuyor. Bay Bread olarak Toya Makine işbirliği ile hazırladığımız bu proje ile Türk fırıncılığını başka ülkelerde de temsil edebilecek ve Türk lezzetlerini tüm dünyaya tanıtacağız.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Yorum Yaz

 
 
  captcha