Coffee Beans’ten kahve tutkunu aşıklara özel kampanya

Coffee Beans’ten kahve tutkunu aşıklara özel kampanya
“Tarladan bardağa” mottosuyla kullanıcılarını keyifli bir lezzet yolculuğuna çıkaran Coffee Beans, yılın en sevgi dolu günü için çok sevilecek bir kampanya başlatıyor. Kullanışlı kahve ekipmanlarından My Bottle French Press Cam Mug ve eşsiz kahvelerinden Love Blend’i Sevgililer Günü’ne özel 147 TL yerine 114 TL fiyatı ile satışa sunan Coffee Beans, kahve tutkunu aşıkların Sevgililer Günü heyecanına ortak oluyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftler adeta birbirini mutlu etme yarışına giriyor. Bu özel günde sevdiklerine verecekleri hediyenin özel olmasını, sevgilerini yansıtmasını ve hep kullanılmasını istiyor. En iyi kahveleri belirlemek, iyileştirmek, seçmek ve sunmak için yirmi beşi aşkın farklı ülkeden özel olarak seçilen yöresel kahve çekirdeklerini kullanıcılarıyla buluşturan Coffee Beans, kahve tutkunu aşıkların imdadına yetişiyor. Sevgililer Günü’ne özel başlattığı kampanya ile kullanışlı kahve ekipmanlarından My Bottle French Press Cam Mug ve eşsiz kahvelerinden Love Blend’i 147 TL yerine 114 TL fiyatla satışa sunuyor.

Hem kalplere hem de damaklara hitap eden hediye

Sevgilisini özel bir kahve ile sevindirmek isteyenleri düşünen Coffee Beans, Sevgililer Günü’ne en yakışan kahvesi Love Blend ile kullanıcılarına aşk dolu bir lezzet şöleni sunuyor. Çikolata, vanilya ve baharat aromalarının enfes buluşması ile hem kalplere hem de damaklara hitap eden Love Blend, orta kavrulmuş Arabica çekirdeklerinin dengeli sertliği ve tam içim gövdesi ile kalplere mutluluk dağıtıyor.

My Bottle French Press Mug ise kahve tutkunlarının hem french press hem de mug ihtiyacını aynı anda karşılıyor. Fonksiyonel yapısı ile çay ve kahve çeşitlerini kolaylıkla hazırlayabilen My Bottle French Press Mug, cam gövdesinin üzerinde yer alan deri kılıfı sayesinde kullanıcılara konforlu bir taşıma imkânı da sunuyor. Uzun süreli ısı koruması ve 450 mililitre dolum kapasitesi ile dikkat çeken My Bottle French Press Mug, kullanım kolaylığıyla iç ve dış mekanların vazgeçilmezi oluyor.

Siyah, kahverengi, gri ve yeşil olmak üzere dört farklı renk seçeneği bulunan My Bottle French Press Cam Mug’a ve kahvesever aşıklara enfes aromasıyla hitap eden Love Blend’e www.coffeebeans.com.tr üzerinden ulaşabiliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha