Dört eşsiz lezzet bir arada

Dört eşsiz lezzet bir arada
Birbirinden lezzetli ve geniş ürün çeşitliliğiyle her damak tadına hitap eden Bursa Kebap Evi, “Karışık İstanbul Kebabı” ile benzersiz lezzet deneyimi yaşatıyor. Döner, Adana kebabı, tavuk şiş vekasap köftegibi birbirinden enfes tatları birlikte sunan marka, damaklarda unutulmaz izler bırakmaya devam ediyor.

Türkiye’nin ödüllü iskender markası Bursa Kebap Evi ile hafızalara kazınan eşsiz tatlar bir arada... Adana’nın meşhur lezzeti Adana Kebabı, tavukseverlerin gözdesi tavuk şiş, kıvrım kıvrım incecik kesilmiş döner ve geleneksel kasap köfte ile hazırlanan “Karışık İstanbul Kebabı” enfes tadıyla dikkat çekerken, her ağız tadına hitap ediyor.Kaliteli ürünlerle ve özenle hazırlanankarışık kebap, tıpkı İstanbul gibi herkesin vazgeçilmezi oluyor.

Güvenilir ürün kalitesi ve eşsiz lezzet...

Birbirinden özel lezzetleri en şık şekilde beğeniye sunarken, geniş ürün çeşitliliğiyle her damak tadına hitap ediyor. Güçlü know how’ı ile Dünyada 8 ülkede 14 şubesiyle,Türkiye’de 44 ilde 94 şubesiyle hizmet veren Bursa Kebap Evi, başarılı hijyenik soğuk zincir ile tüketicilerin güvenilir gıdaya ulaşmasını sağlıyor. Markanın menüsünde İskender, Bursa Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte gibi ana yemekler, Peynirli Kemalpaşa Tatlısı, Kestaneli Uludağ Tatlısı, Üzüm Şırası ve ve Kozahan Türk Kahvesi gibi yöreye has ürünleriyle 7’den 70’eherkesin beğenisini kazanırken, vazgeçilmez lezzetiniÜstün Lezzet Ödül’ü ile taçlandırıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha