08 Aralık 2021, Çarşamba

Lesaffre’dan Inventis Çiya Ekmeği Miksi

Lesaffre’dan Inventis Çiya Ekmeği Miksi
Geniş ürün gamı ile tüm dünya lezzetlerine yer veren Lesaffre, fırıncı raflarına özel dengeli ve sağlıklı beslenmenin temelini oluşturan, sofraların vazgeçilmezi lezzetli bir ekmek önerisi sunuyor: Inventis Çiya Miksi

Müşterilerine sunduğu ekmek çeşitliliğini arttırarak farklılık yaratmak isteyen fırınların pratik yardımcısı, bir Lesaffre markası olan Inventis Ekmek Karışımları, tüm damak zevklerine hitap eden lezzetlerinin yanı sıra, kendine has kokusu, rengi ve lezzeti ile birbirinden sağlıklı ürünler sunmaya devam ediyor.

Inventis’ten zengin içerikli ekmekler

Inventis Çiya Ekmegˆi Miksi, çiya tohumu, keten tohumu, ay çekirdek içi gibi farklı tohumlara ek olarak içerigˆindeki durum bugˆdayı unu, fermente edilmiş buğday unu ve zerdeçal sayesinde zengin içerikli ekmekler üretmenize yardımcı olur. Çok sayıda vitamin ve mineral içeren chia tohumu, Omega 3 kaynagˆı olmasının yanı sıra, düs¸ük kalorili özelliği ile sindirim sistemini düzenlemeye yardımcıdır.

Hem sağlıklı hem de lezzetli bir özelliğe sahip Inventis Çiya Ekmeği Miksi, kullanıma hazır olup 25 kg’lık kraft torbalarda muhafaza ediliyor.

Müşterilerine sundukları ekmek çeşitliliğini arttırmak isteyen fırıncıların pratik yardımcısı olan Inventis Ekmek Miksi serisi ile yüksek kalitede ekmekler üretmek için mikse yalnızca su, tuz, maya ilave etmeniz yeterli.

Lesaffre’ın Inventis markasının Inventis Çiya Ekmeği Miksi ile siz de coğrafyamızda yetişen ve Anadolu’nun buğdaylarından yapılan sağlıklı ekmekler ile raflarınızı çeşitlendirebilirsiniz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha