20 Haziran 2024, Perşembe

Mandarin Bosphorus Otel'de SAKİ De Lüx'ün en nadide hazinesi tanıtıldı

Mandarin Bosphorus Otel'de SAKİ De Lüx'ün en nadide hazinesi tanıtıldı
SAKİ De Lüx, en nadide hazinesi olan yeni ürününü Mandarin Bosphorus Otel'in ışıltılı atmosferinde gerçekleşen muhteşem bir lansmanla tanıttı. Lüks ve lezzetin sınırlarını zorlayan bir geceye dönüşen etkinlik, ünlü televizyon sunucusu Oylum Talu'nun zarafetiyle taçlandı. Oyuncu Ali Sunal, oyuncu Doğa Rutkay, şarkıcı Gülay Eralp ve Türk müziğinin efsanevi ismi Bülent Ersoy'un unutulmaz performanslarıyla renklendi.

Sezer Holding, inovasyon ve kalitede öncü olan yaklaşımını sürdürerek, markasının yeni başyapıtını tanıtmak üzere unutulmaz bir lansman gerçekleştirdi. Mandarin Bosphorus Otel'de düzenlenen etkinlikte lezzet severler markanın bir başka dünyasını keşfetme fırsatı buldu. Ünlü televizyon sunucusu Oylum Talu’nun zarif sunumuyla gerçekleşen gece, oyuncu Ali Sunal, oyuncu Doğa Rutkay, şarkıcı Gülay Eralp ve Türk müziğinin divası Bülent Ersoy gibi sevilen isimlerin muhteşem performanslarıyla renklendi.

100 aydır sizi bekliyorduk!

Sezer Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Sezer, gecede yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Sevgili konuklar, sizlerle; bu güzel İstanbul akşamında, Boğaz’ın büyülü renklerinin içinde, yüzyılların anılarıyla çalkalanan büyülü bir şehirde, buluşmaktan dolayı çok mutluyum. Hepimizin ruhunu havalandıran ama bir o kadar da bizi hırpalayan bu şehirde, buraya gelmek için çok çaba sarf ettiğinizi biliyorum… Ve bunun için sizlere çok teşekkür ediyorum. Beni onurlandırdınız!

Dostlarım, bu gece, SAKİ'nin en değerli hazinelerinden biri olan ‘SAKİ Premium 100’ ü kutlamak için toplandık. Bu kutlamayı yapmak, size bu ürünü tanıtmak için tam 100 ay bekledik… Ve işte şimdi karşınızdayız. Kelimelerimi dikkatle seçmeye çalışıyorum ancak, bir sanatçı ruh haliyle size hazırlandığımızı göstermek istiyorum. SAKİ Premium; tam 100 ay boyunca özenle dinlendirilmiş, 100 farklı noktada titizlikle filtre edilmiş bir içki. Uludağ’ın zirvesinden gürül gürül akan sularıyla harmanlanarak, pırıl pırıl şişelenmiş çok özel bir içki. Özel zamanlarınızda size tanıklık etmeye karar vermiş, ertesi günü iyi karşılamanıza söz vermiş bir içkiden söz ediyorum sevgili dostlar. İyi ki buradasınız!” Erol Sezer'in duygusal ve içten konuşması, ürünün emekçilerine verilen teşekkür plaketinin ardından sona erdi.

Ali Sunal ile Doğa Rutkay’dan “bir başka” eğlence

Gecenin eğlenceli anları, oyuncu Ali Sunal ve Doğa Rutkay'ın sahne performansıyla taçlandı. İkilinin eğlenceli ve keyif dolu skeci konuklara kahkaha dolu anlar yaşattı. Gecede Türk sanat müziği ve pop müzik tarzlarında eserler veren, sahne performansları ve şarkı yorumlarıyla tanınan Gülay Eralp da sahne aldı. Gülay Eralp, “özel sesi ve sahnesiyle konuklara müzik ziyafeti sundu.

Ve sahnede Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy

Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy, zarafeti ve performansıyla geceye damga vurdu. Diva, gece boyunca ayakta alkışlanarak sevenleri tarafından hayranlıkla izlendi. Bülent Ersoy, “Teşrifleriniz bir onur. Siz değerli izleyicilerime, tüm musiki yaşamımda hep yineleri yaşatan sizlere müteşekkirim. Teşekkürüm sonsuz, sevgim sonsuz, saygım sonsuz, lütfen kabul buyurunuz. Hoş geldiniz” diyerek, coşkuyla izleyicisine teşekkür etti.

Bu unutulmaz etkinlikle kalite, zarafet ve lezzetin buluştuğu bir geceyi lezzet severlerle buluşturmanın gururu yaşanırken, lüks ve lezzetin standardının çerçevesi de yeniden çizildi.

Yorum Yaz

 
 
  captcha