05 Aralık 2022, Pazartesi

Maskot Mutfak, geniş renk seçeneği sunuyor

Maskot Mutfak, geniş renk seçeneği sunuyor
Ana ürün grubu olarak meyve presleri dahil olmak üzere dört farklı ürün grubunda üretim yapan Maskot Mutfak, kullanıcılara sunduğu geniş renk seçeneğiyle her ortama uyum sağlayabilen, kaliteli ve fonksiyonel çözümler sunuyor.

Faaliyetlerine döküm düdüklü tencere, meyve presi ve döküm ızgara üretimiyle başlayan Maskot Mutfak, yaklaşık 65 yıl önce Mustafa Timurcioğlu tarafından kuruldu. 1980 yılından itibaren Maskot Mutfak Eşyaları olarak ticari hayatına devam eden markanın başında şu an Ahmet Timurcioğlu çalışmalarına devam ediyor. Portakal sıkacağı, nar sıkacağı, greyfurt sıkacağı, narenciye sıkacağı gibi tüm meyve presleri olarak yer alıyor. Bunun yanında ocak üstü ürün grubu, ananas kesici, konserve açacağı gibi ürünlerde portföyde bulunuyor. Son olarak ise aksesuar ürünler olarak gruplandırılan döküm kül tablası da markanın öne çıkan üretimlerinden. Müşterilerine yaklaşık 150 farklı seçenekte ürün sunduklarını söyleyen Timurcioğlu “Her ürün grubumuz kendi içerisinde sanayi tipi veya ev tipi grupları olarak ayrılıyor. Toplamda 25 ürün modelimiz var. Altın, krom, bakır, rose ve safir olarakMaskot Mutfak’ın ana ürün grubu çeşitlenen beş farklı kaplama seçeneğimizle müşterilerimizle çok geniş bir yelpazede renk seçeneği sunabiliyoruz. Öne çıkan ürünümüz olan Jumbo model meyve preslerimiz kaplamalarıyla oldukça şık görüntüye kavuşuyor ve çok beğeniliyor”diyor.

Yüksek kaliteli ve uzun ömürlü

Maskot, renk seçeneklerinin yanında kalitesiyle de bir adım öne çıkmayı başarıyor. Tüm ürünlerinde 5 yıl garanti ve ömür boyu yedek parça sözü veren firmada işlevsel ve sağlam ürünler ön plana çıkıyor. Timurcioğlu, “Bizlerin de her daim birer tüketici/kullanıcı olduğumuzu bilerek üretimini yaptığımız her ürüne yüksek özveri ve hassasiyet gösteriyoruz. Bu anlamda da müşterilerimizden çok güzel bildirimler alıyoruz. Sektör için Ar-Ge ve teknoloji çok önemli konular. Bildiğiniz üzere mutfak eşyaları sektörü gelişmekte olan teknolojiler sayesinde neredeyse her gün yenileniyor. Üretim aşamasında kullanılan materyal zenginliği, üretim araçları, makineleşme geliştikçe bizler çeşitliliğimizi arttırma olanağını daha kolay bulabiliyoruz. Bizler bu anlamda ürünlerimizi gelişen dünya standartlarına uygun olarak üretebilmek ve yeni ürünler tasarlayabilmek adına birçok yeni teknolojiden yararlanıyoruz. Ürünlerimizde kalitemizi koruyacak hatta arttıracak tercihler yapmaya özen gösteriyoruz” diyor.

www.maskotmutfak.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha