17 Nisan 2024, Çarşamba

Mutfağının şeflerine yeni bir yardımcı: Korkmaz Air-Pro AirFryer

Mutfağının şeflerine yeni bir yardımcı: Korkmaz Air-Pro AirFryer
Korkmaz, pişirme kategorisi ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Air-Pro AirFryerile mutfaklarda fonksiyonelliği, inovasyon ve tasarımla buluşturuyor. Çok kısa sürede birçok lezzeti hazırlama kolaylığı sunuyor.

Robotik üretim teknolojisini el işçiliğiyle harmanlayarak üretimde kalite ve standartlarını her geçen gün sektörünün ilerisine taşıyan Korkmaz,yeni profesyonel Air-Pro AirFryer ile bir kullanıcı için en iyi lezzeti mutfaklara getiriyor. Kısa sürede az yağ ile pratik yemek hazırlamak isteyenlerin, özellikle zamanı dar olanların kurtarıcısı olacak tasarım; güç, sepet kapasitesi, sıcak tutma ve menü özellikleriyle de sağlıklı beslenenlerin baş tacı olmaya hazırlanıyor.

Dengeli ısı dağıtımıyla pişirme süresini kısaltıyor

Otomatik kapatma özelliği bulunan Air-Pro AirFryer taze patatesi 10 dakika, tavuk kanadını 12 dakika, balığı 8 dakika, karidesi 5 dakika, keki 8 dakika, sebzeleri 8 dakikada pişiriyor. Hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Kırmızı etleri 180 derecede yaklaşık 12 dakikada pişirebilen tasarım, kontrol paneliyle yiyecek türleri için temel ayarları seçilmesine yardımcı oluyor. Yemeğin yeniden ısıtılması için sıcaklık 10 dakikaya kadar kullanılabiliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha