18 Ağustos 2022, Perşembe

Mychef Profesyonel mutfakların ihtiyaçlarına cevap veriyor

Mychef Profesyonel mutfakların ihtiyaçlarına cevap veriyor
Sorcan Teknik Danışmanlık, 2011 yılında tektherm teknolojisine sahip ilk fırını piyasaya sürerek profesyonel mutfaklarda yeni bir çağ başlatan Mychef profesyonel fırınlarının Türkiye temsilciğini bünyesine kattı. Yıllar içinde pek çok önemli uluslararası ödüle sahip olan Mychef’in farklı kapasitelere sahip ve farklı amaçlara hitap eden patentli buhar ve sıcaklık ayarı teknolojileriyle donanmış konveksiyonel ve kombi gastronom fırınları bulunuyor.

1991 yılında profesyonel mutfak ekipmanları üretimiyle yola çıkan Distform, ilerleyen zamanlarda ödüllü Şef Joan Roca’nın iş birliğinde pişirme grupları geliştirmeye başladı. 2011 yılında Mychef adı altında Tektherm teknolojisine sahip ilk fırını piyasaya süren marka bain-marie kullanmadan düşük ısıda pişirme yapabilen fırınlarla profesyonel mutfaklarda yeni bir çağ başlattı. Yıllar içinde pek çok önemli uluslararası ödüle sahip olan markanın farklı kapasitelere sahip ve farklı amaçlara hitap eden patentli buhar ve sıcaklık ayarı teknolojileriyle donanmış konveksiyonel ve kombi gastronom fırınları bulunuyor. Profesyonel mutfaklar için önemli bu İspanyol markasının Türkiye temsilciliği ise TECNOCOFFEE markasıyla tanınan, Nuova Simonelli espresso makineleri Türkiye Distribütörü Sorcan Teknik Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti.’ye ait.

Akıllı fırınlar Farklı tepsi yüksekliklerine sahip gastronom özellikli iCOOK ve pastane tarzı işletmelere uygun tasarlanmış iBAKE serileri Wi-Fi seçeneği sayesinde fırının akıllı telefon ya da tablet üzerinden tam kontrolüne imkan tanıyor ve özellikle standardizasyona önem veren zincir işletmelerin işini kolaylaştırıyor. MyCloud bulut sistemi üzerinden pişirmeyi kontrol ederken aynı zamanda reçete yaratıp uzaktan yollanabiliyor. Google Asistant desteği ile de sesli iletişim kurmaya imkan tanıyor. Bu özellikleriyle zincir işletmelere tam kontrol olanağı sağlıyor.

Mychef’in Bakershop serisi geniş skalaya hitap ediyor Mychef’in Bakershop serisi pastaneler, kahve zincirleri ve süpermarketlere hitap ediyor. Nemi ayarlama özelliğine sahip serilerde özellikle donuk ve yarı donuk ekmek, kruvasan, kurabiye, börek ve tüm pastane mamullerinin pişirilmesinde çok başarılı sonuçlar elde ediliyor. Konveksiyon, kombi ve buharlı pişirme seçeneklerine sahip fırınlarda Multisteam, SmartWind, DryOutPlus ve UltraVioletSteam gibi patentli teknolojiler yer alıyor.

Kompakt ve hızlı Mychef markasının geçtiğimiz Host Milano Fuarı’nda lansmanını yaptığı yeni nesil hızlı pişirme fırınları ise piyasaya çok iddialı giriş yaptı. Ürünü kurutmadan, rengi ve özelliğini bozmadan dakikalar, hatta saniyeler içerisinde servise hazır hale getiren Quick 1 ve dokunmatik ekrana sahip Quick 1T modelleri, tüm iç aksamının çıkarılıp bulaşık makinesinde yıkanabilmesi özelliğiyle de öne çıkıyor. Kompakt ve istenirse üst üste konulabilir tasarımı, kullanıcı dostu menüsü, resimli şekilde kaydedilebilen reçete özelliği ise bar, kafe, servis istasyonları, süpermarket corner’ları gibi pek çok alanda servisi kolaylaştıracak. Quick modeli, siyah, kırmızı ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunuluyor.

www.tecnocoffeeshop.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha