07 Temmuz 2022, Perşembe

Sofralarda yaz coşkusu: Korkmaz Kappa Collection

Sofralarda yaz coşkusu: Korkmaz Kappa Collection
Heyecanla beklenen yaz mevsimi, yenilenme hissini de beraberinde getiriyor. Bu enerji ve coşku, mutfakta da etkisini gösteriyor. Dünyanın önde gelen Türk markaları arasında yer alan Korkmaz, Kappa Collection serisi ile doğadan ilham alan desen ve renkleriyle yaz mevsimini kutluyor. Doğanın izleriyle ikonik olmaya hazırlanan seri, kullanıcılara stil açısından çok yönlülük sunarak her sofraya uyum sağlamasıyla öne çıkıyor.

Kendine has çizgisiyle her sezon bambaşka tasarımlar sunan Korkmaz, Kappa Collection ileyazın enerjisi yansıtan pek çok detay ve renkle birlikte yeni sezonu karşılıyor. Mavinin tonları, pembe gibi dinamik renklerle bezeli seri, enerji dolu yaz günlerinin gelişini temsil ediyor. Yaz kahvaltılarına şıklık katacak parçalarla hayat bulan koleksiyon, özgün tasarımlarıyla zamansızlığı sofralara taşıyor.

Sevdiklerinize keyifli sunumlar…

Koyu açık yansımalar, parlak mat dokunuşlarıyla öne çıkan 28 parça kappa kahvaltı takımı, yaşam alanınıza renk getiriyor. 6 adet servis tabağı, 6 adet çay fincanı ve tabağı, 2 adet kayık tabak 4 adet reçellik şekerlik ve tuzluklardan oluşan koleksiyon özgün desenleri sofralara taşırken, koleksiyona ait parçalar evlere tazelik ve renk katıyor. Renkli kahvaltı takımı, sofralarda sevdiklerinize keyifli sunumlar hazırlamanıza imkan tanıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha