05 Aralık 2022, Pazartesi

Uzak Doğu Mutfağının Yeni Nesil Temsilcisi Nama Sushi & Raw Bar Yakında Bodrum'un Kalbinde Açılıyor

Uzak Doğu  Mutfağının Yeni  Nesil Temsilcisi Nama Sushi & Raw Bar Yakında Bodrum'un Kalbinde Açılıyor
Bodrum’un merkezinde, tek adımda Bodrum’u yaşayabileceğiniz DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista eşsiz atmosferinde UzakDoğu lezzetleriyle dikkat çeken NAMA SUSHI & RAW BAR’ı sushi tutkunlarıyla buluşturuyor.

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista şehrin kalbindeki özel konumu ile misafirlerine eşsiz tatil deneyimi sunarken gastronomi alanında da yenilikçi yaklaşımıyla adından söz ettiriyor. Her gün 16:00-00:00 saatleri arasında hizmet verecek olan NAMA Sushi & Raw Bar, menüsünde sadece sushi ve raw Japon mutfağı sunacak.

NAMA’nın şefi sadece Nama Sushi & Raw Bar’da yer alan ve farklı pişirme teknikleri kullanılan rollerlar; her gün Ege Denizi’nden taptaze tutulan balıklarla hazırlanan sashimilerin Nama’nın menüsündeki favori lezzetleri arasındaolacağını belirtiyor.

Sade veşıkdekorasyonu ile NAMA Sushi & Raw Bar,kaliteli servisi ve genç ekibiyle benzersiz bir gastronomi deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Uzakdoğu mutfağının en özgün sushi örneklerini yeni nesil bir konsept eşliğinde misafirleriyle buluşturacak olan NAMA, birbirinden özel lezzetleri Bodrum’un en güzel manzarasında deneyimlemeye davet ediyor. NAMA Sushi & Raw Bar’daBodrum’uneşsiz marinave Bodrum Kalesi manzarasıyla bar bölümünde Uzak Doğu mutfağı keyifle deneyimlenebilecek. Gün batımında teras katında ki özel konumu ile günün en güzel saatlerinin vazgeçilmez buluşma noktası olacak şekilde tasarlandı.

Misafirlerine tekne turlarıyla Bodrum’u denizden keşfetme imkanı da sunan DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista 7’si süit 85 misafir odası, begonvillerle bezeli saklı bir cennet olan ferah avlusuyla Marina Vista’yı yılın her döneminde ayrıcalıklı kılan özellikleri arasında yer alıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha