2022 rengi Very Peri ile ekmek raflarınızı süsleyin

2022 rengi Very Peri ile ekmek raflarınızı süsleyin
Pantone, 2022 rengini açıkladı. Yaratıcılığı ve yaratıcı ifadeyi cesaretlendiren canlı, neşeli bir tavır ve dinamik bir duruş sergileyen yeni senenin rengi, Very Peri olarak belirlendi. Müşterilerine sunduğu ekmek çeşitliliğini arttırarak farklılık yaratmak isteyen fırınların pratik yardımcısı Lesaffre, geniş ürün gamı ile tüm dünya lezzetlerine yer vermeye devam ediyor. Lesaffre’ın Inventis Mor Ekmek Miksi ile harikalar yaratmaya, raflarınızı Very Peri renkleri ile süslemeye hazır mısınız?

Dünyada renk otoritesi olarak kabul edilen Pantone, 2022 yılının rengini belirledi. Pantone, bu yıl mevcut renkler arasından bir tonu seçmek yerine ilk kez sıfırdan renk üretmeyi tercih ederek 'Very Peri'yi 2022'nin rengi olarak ilan etti.

Fırıncı rafları için hazırladığı popüler lezzetleri ile hizmet vermeye devam eden Lesaffre’ın, farklılık yaratmak isteyen fırıncılara bir tavsiyesi var: Inventis Mor Ekmek Miksi

Fırıncı rafları “Very Peri” ile renklensin!

Lesaffre’ın tüm damak zevklerine hitap eden Inventis lezzeti sayesinde, fırıncı raflarınızı yaratıcılığı ve yaratıcı ifadeyi cesaretlendiren canlı, neşeli bir tavır ve dinamik bir duruş sergileyen yeni senenin rengi Very Peri ile süsleyebilirsiniz.

Görüntüsüyle tüm dikkatleri üzerine çeken mor ekmek, son zamanlarda fazlasıyla rağbet görmeye başladı. Sahip olduğu mor renkle hemen fark edilen mor ekmeği, küçük büyük demeden herkes merak ediyor.

Hem lezzetli hem sağlıklı bir tercih

Rengini pancar, yaban mersini ve böğürtlen gibi yalnızca mor renkli meyve ve sebzelerden alan Inventis Mor Ekmek Miksi, sahip olduğu mor rengiyle göze, ekşi hamurla zenginleştirilmiş tadıyla ise damaklara hitap ediyor. Tam tane buğday unu, mor sebze unları, pancar unu, yaban mersini unu, böğürtlen unu ve durum ekşisi hamur ununun yanı sıra, mor sebze özlerinden oluşan Mor Ekmek Miksi ile baston şeklinde ya da yuvarlak ekmekler yapabilirsiniz.

Müşterilerine sunduğu ekmek çeşitliliğini arttırmak isteyen fırıncıların pratik yardımcısı olan Inventis Ekmek Miksi serisi ile yüksek kalitede ekmekler üretmek için mikse yalnızca su, tuz, maya ilave etmek yeterli.

Lesaffre’ın, raflarını son dönemin trend ekmeği ile renklendirmek isteyen fırıncılara önerisi Inventis Mor Ekmek Miksi ile siz de raflarınızı çeşitlendirebilirsiniz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha