31 Temmuz 2021, Cumartesi

Bodrum Gümüşlük’ün tek kebap restoranı: “Meşealtı - Otantik Kebap”

Bodrum Gümüşlük’ün tek kebap restoranı:  “Meşealtı - Otantik Kebap”
Sianji Farm’da yetiştirilen organik sertifikalı sebze ve meyvelerle hazırlanan kahvaltı, kebap, et ve meze içerikli menüsü ile Gümüşlük’te yepyeni bir mekan: Meşealtı Otantik Kebap, misafirlerini bekliyor.

Bodrum Gümüşlük’ün tek kebap restoranı Otantik Meşealtı Kebap Restoranı, SianjiFarm’ın organik sertifikalı sebze ve meyveleriyle hazırlanan muhteşem menüsüyle misafirlerini bekliyor. Otantik Meşealtı Kebap, 500 yıllık meşe ağaçlarının gölgesinde, çeşit çeşit mezeler ve gurme kebaplarla birlikte unutulmaz anlara tanıklık etmeye hazır...

Yerli ve organik tohumlarla yetiştirilen sebze ve meyveler sofranızda
Biberden baharata, patlıcandan domatese; Sianji Farm’da yerli-organik tohum ve fidelerden elde edilen birçok lezzeti, isterseniz kendi ellerinizle toplayıp Otantik Meşealtı Kebap’taki usta ellere teslim edebilir ve gönül rahatlığıyla enfes bir ziyafetin keyfini çıkarabilirsiniz. Sianji Farm’da, Türkiye’nin dört bir noktasından gelen yerli ve organik tohumlar ile yetiştirilen ürünler herhangi bir kimyasal madde içermiyor. Tamamen organik sertifikalı ürünler kullanılıyor; tüm misafirler de bahçeden organik sebze, meyve ve yumurtasını kendi elleriyle toplayıp Otantik MeşealtıKebap Restoranı’nın lezzetlerine lezzet katıyor! Nostaljik müziklerin de unutulmadığı Otantik Meşealtı Kebap Restoranı’nın Bodrum Gümüşlük’teki büyüleyici konumu da yaz akşamlarınızı daha çok güzelleştirmek için doğanın başka bir armağanı.

Taş fırında pişen eşsiz lezzetlerin yer aldığı Otantik Meşealtı Kebap Restoranı; 8 çeşit kebabı, birbirinden özel mezeleri, organik içecekleri, ayrıca mevsimine göre eklenen gurme kebapları ile farklılaşan menüsüyle de iddialı.

Anadolu kültürünün hem emek hem lezzet verilerek hazırlanan misafir sofralarını Otantik Meşealtı Kebap Restoranı'nda hayata geçirebilmenin gururunu yaşayan Kilisli Recai Çakır, gelen herkesin “Tanrı misafiri” sayıldığı bir mekanı hayata geçirdiklerini söylüyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha