Godiva 2021 yeni yıl koleksiyonu ışıltı saçıyor

Godiva 2021 yeni yıl koleksiyonu ışıltı saçıyor
Godiva’nın yeni yılı karşılamak için hazırladığı hediye seçenekleri arasında, sınırlı sayıda üretilmiş ışıldayan pralinler, yeni özel tasarımlı çikolata kutuları ve çok daha fazlası var!

Premium çikolatada dünya lideri Godiva, sınırlı sayıda üretilen Yeni Yıl Koleksiyonu ve yılın bu dönemine özel ürünleriyle 2021’i karşılamaya hazırlanıyor. Işıltılı çikolatalarından parıldayan ambalajlarına kadar her detayıyla yılbaşı sezonunun büyüsünü yansıtan koleksiyon, yeni senenin heyecanını daha parlak ve unutulmaz hale getirmek isteyenlere mükemmel seçenekler sunuyor.

Özenle oluşturulmuş koleksiyon seçkisi, ikonikleşen Godiva çikolatalarının yanı sıra sınırlı sayıda üretilen yeni ışıldayan pralinleri de kapsıyor. Godiva’nın Çikolata Şefi Jean Apostolou, hazırladığı leziz çikolataları tasarlarken evlerimizde yanıp sönen ışıklar ve süslemeler sayesinde sıradan bir günün büyülü bir güne dönüşmesinden ilham aldığını söylüyor ve ekliyor:El yapımı Godiva çikolatalarının her birinin üstüne pırıltılar saçan, yenebilir simler ekledik. İçlerini ise sıcak kakao ve badem gibi klasik yılbaşı lezzetleriyle doldurarak yılın bu dönemindeki sıcaklığı ve iyiliği yansıttık. Sparkle Collection’ı, özellikle bu yılki koşullarda daha da çok ihtiyaç duyduğumuz mutluluğu yakalayarak herkese dağıtmak üzere tasarladım.”

Yeni yıl ruhu, Godiva Cafélerin içecek menüsüne de etki ediyor. 2021’in gelişini ve kış mevsimini müjdeleyen Tarçınlı Latte ve Salep gibi lezzetler, içinizi ısıtmayı bekliyor.

Yeni yıla özel hediyeler

Godiva, herkese uygun hediyeleriyle de ışıltıyı paylaşıyor. Yeni yılın klasik lezzetlerini yansıtan her bir kutu, ışıltılı simler ve yılbaşı dönemini çağrıştıran renkler kullanılarak özenle süsleniyor.Aralarında; sınırlı sayıda üretilen özel tasarımlı trüf, pralin, kare, napoliten, madlen ya da karışık çikolata çeşitlerini birleştiren kutuların ve farklı hediye seçeneklerini buluşturan sepetlerin yer aldığı koleksiyon, yeni yılda size kendinizi ve sevdiklerinizi şımartma imkanı tanıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha