GODIVA ile gerçek dondurma keyfi

GODIVA ile gerçek dondurma keyfi
Çikolata tutkunlarının vazgeçilmezi GODIVA, en kaliteli içeriklerle geliştirdiği harika lezzetlerini dondurma çeşitleriyle de sürdürmeye devam ediyor. Sadece yaz aylarının değil her mevsimin favori tatlısı dondurma, GODIVA farkıyla lezzet severlerin beğenisine sunuluyor.

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası GODIVA, dört mevsim keyifle tadılan dondurma lezzetine farklı bir yorum katarak misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Eşsiz GODIVA çikolatasının başrolde olduğu dondurma çeşitleri arasında üç özel tarifle hazırlanan parfeler dikkat çekiyor.Çikolatanın yoğun tadından vazgeçemeyenler için çikolata ve kakaolu bisküviyle hazırlanan Bitter Çikolatalı Parfe, kırmızı meyve ve beyaz çikolata sevenler için Kırmızı Meyveli Parfe ve karamelli tatları tercih edenler için Speculoos Bisküvili Parfe sıcak yaz aylarının en favori üç lezzeti arasına girmeyi başarıyor. GODIVA Cafe menülerine eklenen en yeni tatlardan İtalyan yaz klasiği Affogato, vanilyalı dondurma ile sıcak espressonun uyumuyla iştah kabartırken, serinleten içimiyle de oldukça beğeniliyor. İçerisinde bütün kahve çekirdekleriyle, yeni karamelli gold çubuk çikolata ile servis edilen Affogato’yu tadanlardondurma ve kahve lezzetini bir arada deneyimleme fırsatı buluyor. Sade dondurma lezzetinden vazgeçmeyenlere özel, vanilyalı beyaz çikolatalı veya bitter çikolatalı GODIVA dondurmaları külahta ve kapta olmak üzere iki farklı şekilde sunuluyor.

GODIVA çikolatasıyla hazırlanan dondurmalar ve tüm yaz lezzetleri, GODIVA Cafe’lerde

çikolatadan doğan lezzetleri seven herkese ayrıcalıklı bir deneyim vadediyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha