07 Temmuz 2022, Perşembe

Maromi by Divan İstanbul’da Sushi Günleri Başlıyor

Maromi by Divan İstanbul’da Sushi Günleri Başlıyor
Şehrin kalbinde ev konforu, modern ve şık çizgilerin hayat verdiği kişisel konaklama alanları ile İstanbul otelleri arasında öne çıkan Divan İstanbul’da bulunan Maromi by Divan İstanbul misafirlerini keyifli ve lezzetli bir sushi deneyimine davet ediyor. Maromi by Divan İstanbul, 14 Haziran’dan itibaren her salı günü açık büfe düzeninde “Japanese Food’’ etkinliğiyle yemek ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Divan İstanbul, 18 Haziran Dünya Sushi Günü kapsamında, İstanbul'un en iyi Uzakdoğu restoranları arasında yer alan Maromi by Divan İstanbul’da kutlamalara başlıyor.

Maromi by Divan İstanbul, 14 Haziran’dan itibaren her salı günü açık büfenin yer alacağı “Japanese Food’’ etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Maromi by Divan İstanbul, açık büfede yer alan sınırsız sushinin nefis ritüelinin yanı sıra, Japon mutfağının en seçkin lezzetlerini de en kaliteli ve taze malzemelerle İstanbul’un merkezine taşıyor. Uzakdoğu esintili muhteşem lezzetler, Japon şeflerin modern dokunuşlarıyla Maromi by Divan İstanbul’da keyifli bir deneyim sunuyor. Her salı günü açık büfe olarak düzenlenecek etkinlik, 350 TL fiyatlandırma ile 18:00 - 21:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Divan İstanbul, ayrıca açık alanı olan Divan Pub Teras’ta, DJ performansı ile misafirlerini lezzet ve eğlence dolu bir yaza davet ediyor.

Maromi by Divan İstanbul, hafta içi ve cumartesi günleri 12:00 – 15:00 ve 18:00 – 23:00 saatleri arasında Divan rahatlığıyla buluşmak isteyenlerin ve sushi severlerin ilk adresi olacak.

Yorum Yaz

 
 
  captcha