Michelin Yıldızlı Şef Jorg Zupan, Türkiye’de

Michelin Yıldızlı Şef Jorg Zupan, Türkiye’de
Türkiye’nin en başarılı kadın girişimcilerinden Oluş Molu, Kayseri Sunolus Vineyard Boutique Hotel’de gerçekleştireceği özel bir etkinlik ile Sloven gastronomisini Türkiye’ye tanıtmaya hazırlanıyor. Slovenya’yı Türkiye’de özel bir etkinlikle tanıtmak, iki ülkeyi yakınlaştırmak ve ikili ekonomik ilişkileri kültürel bir katkıyla desteklemenin amaçlandığı etkinliğin mutfağında ise, Michelin Yıldızlı Şef Jorg Zupan yer alacak.

Michelin Yıldızlı Şef Jorg Zupan, olağanüstü gastronomi lezzetleri ile JRE Slovenya ortaklığı ve Oluş Molu ev sahipliğinde Sunolus bağ evinde gerçekleşecek tadım davetinin mutfağında, harikalara imza atmaya hazırlanıyor.

Michelin Yıldızlı Şef Jorg Zupan, Slovenya Büyükelçisi H.E. Mr. Primoz Šeligo, Hirvatistan Büyükelçisi H.E. Mr. Mr. Hrvoje Cvitanovic, Karadağ Büyükelçisi H.E.Mr.Perisa Kastratovic, Estonya Büyükelçisi H.E. Mrs. Annely Kolk ve İrlanda Büyükelçisi i H.E. Mrs Sonya Mc Guinness gibi değerli isimlerin ağırlanacağı davette, birbirinden eşsiz lezzetlere imza atacak.

Yorum Yaz

 
 
  captcha