23 Eylül 2021, Perşembe

Mutfakların yenisi MAGGI Professional Demi Glace Sos, şeflerin favorisi olmaya aday

Mutfakların yenisi MAGGI Professional Demi Glace Sos, şeflerin favorisi olmaya aday
Nestlé Professional’ın lanse ettiği yeni lezzet reçetesiMAGGI Professional Demi Glace Sos, şeflerin beğenisini kazandı.Yapılan araştırmaya göre şeflerden %81 oranında* beğeni kazanan MAGGI Professional Demi Glace Sos,dakikalar içerisinde muhteşem et tadısunuyor.

Et yemekleri, yeni MAGGI Professional Demi Glace Sos ile şimdi daha lezzetli.Nestlé Professional’ın uzun yıllara dayananglobal ve lokaltecrübesiyle hazırladığı MAGGI Professional Demi Glace Sos, mükemmel et sosu hazırlamanın en pratik yolunu sunuyor.Kusursuz et lezzetinin yanı sıra enerji ve zaman tasarrufu da sağlayanMAGGI Professional Demi GlaceSos’u tercih edenler, tencere ve fırın yemekleri için birçok farklı et sosu hazırlayabilme imkanı yakalıyor.Türk damak tadına uygun MAGGI Professional Demi Glace Sos,eklendiği bütün ürünlere özel reçetesi sayesinde lezzet katkısı da sağlamış oluyor.

Rengi, tadı, kokusu ve kıvamıyla şeflerin beğenisini kazanan yeni reçeteMAGGIProfessional Demi GlaceSos’la et yemeklerinin hazırlanışı da oldukça kolay. MAGGI Professional Demi GlaceSos’u soğuk suya ilave ettikten sonra karıştırmaya başlayabilir, kaynayıncaya kadar karıştırabilirsiniz. Kaynadıktan sonra 10 dakika kısık ateşte karıştırarak pişirebilirsiniz.

İstanbul ve Antalya’da 75 şefle yapılan bağımsız bir araştırma; deneyen şeflerin %81’inin MAGGI Professional Demi GlaceSos’u beğendiğini ortaya koydu. Araştırmada, MAGGI Professional Demi GlaceSos’unkıvamı %87, tadı ve rengi %83, kokusu ise %80 oranında beğenildi.

*Bağımsız araştırma şirketi Wizsight Araştırma ve Danışmanlık A.Ş’nin 4-11 Mart 2021’de İstanbul ve Antalya’da menüsünde kırmızı et, demi-glace sos bulunduran 75 şef ile gerçekleştirdiği kör ürün testi sonuçlarına göre

Yorum Yaz

 
 
  captcha