05 Aralık 2022, Pazartesi

Proje Dekor İç ve dış cephe yalıtım dekorasyonunda

Proje Dekor İç ve dış cephe yalıtım dekorasyonunda
Dekorasyon ve iç mimarlık konularında uzman bir ekibe sahip Proje Dekor, yaşam alanlarındaki farklı dekorasyon ihtiyaçlarına, çevre kirliliğini minimize eden duyarlı ve sürdürülebilir canlı sıva NishPlas ürünüyle cevap veriyor.

Proje Dekor, uzun ömürlü ve sürdürülebilir canlı sıva ürünüyle otel, kuaför, restoran, bar, kafe, anaokulu ve ev olmak üzere birçok mekânda yeni nesil yaşam alanları oluşturuyor. Ortamın bir bütün olarak ele alınması gerektiğine inanan firma, renk, desen, doku ve tarz uyumuna dikkat ediyor. Ayrıca işçilik ve temizlik konuları da Proje Dekor’un önem verdiği diğer konu başlıkları... Uzmanlıklarını müşteri istekleriyle harmanlayan firma, bu sayede yaşam alanlarında farklı dekorasyon ihtiyaçlarına cevap veriyor. Tüm bunların yanında kadınlara mavi yaka iş grubunda, inşaat ve yapı sektörüne de dâhil etmek amaçlı çalışmalarına devam eden Proje Dekor, bu anlamda sektöre öncülük ediyor.

Doğaya saygılı ürünler

Proje Dekor, projelerinde çevre dostuürünler kullanıyor. Malzemeleri doğru kullanma becerisine sahip uzman ekip, hem kaynak israfı yapmıyor hem de yaşam alanlarında çarpıcı yüzeyler oluşturuyor. Kullanılan ürünlerin vegan olmasına önem veriliyor. Ayrıca uzun yıllar boyunca herhangi bir ekstra işlem gerektirmeden kullanılabilen canlı sıva NishPlas, taşınabilir özelliğe sahip. Duvardan kolayca çıkartılıp, yeni bir alana uygulanabilmesi sayesinde ekonomik kazanç sağlıyor

Yüzde 35’e varan Yüzde 35’e varan ses izolasyonu

Akustik düzenleme ve ses yalıtımı özelliğine sahip NishPlas, kapalı ortamda sesin yansıma süresini düzenlemesi ve iletilen seslerin miktarını azaltma konusundaki başarısıyla konfor alanınızı genişletiyor. Ürün, otel, müzik stüdyoları gibi birçok ses izolasyonunun önem kazandığı alanda hem şık hem dekoratif olmasının yanında ses yalıtımı konusunda da kullanıcılarına konfor sağlıyor. NishPlas hem duvarlarda hem de tavanda uygulanabiliyor. Ayrıca NishPlas’ın içerisindeki polistren maddesi sayesinde uygulama yapılan ortamlarda yüzde 40 ısı yalıtımı sağlanıyor. Bu sayede değişen mevsim koşullarına uygun olarak duvarların sıcak-soğuk geçirgenliğini durdurarak, enerjinin ortamdaki havayı şekillendirmek için kullanılmasına yardımcı oluyor.

www.projedekor.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha