05 Aralık 2022, Pazartesi

Radisson Collection Hotel, Vadistanbul Lüks ve konfor bir arada

Radisson Collection Hotel, Vadistanbul Lüks ve konfor bir arada
2019 yılında Radisson Otel Grubu bünyesinde hizmete açılan geçtiğimiz ağustos ayında ise grubun üst segment markası Radisson Collection olarak hizmet vermeye başlayan Radisson Collection Hotel, Vadistanbul, konuklarına “Luxury lifestyle” konseptini yaşatıyor.

Radisson Collection Hotel, Vadistanbul, yaklaşık altı aylık hazırlık sürecinin ardından Collection markasıyla kapılarını yeniden açtı. Var olan modern tarzına lüks ve zarafet ögeleri eklenerek oluşturulan “Luxury lifestyle” konsept keyifli birçok ayrıntıya sahip. Bu bağlamda lüks odalar yerel sanatçıların çektiği, şehrin karakterini yansıtan şık fotoğraflarla dekore edilmiş. Ayrıca çok kıymetli ressamların eserleri de otelin konsepti çerçevesinde tüm genel alanlarda mekana ruh katıyor. Otelin Genel Müdürü Nihal Sıcakkanlı, süreci ve konsepti şu sözlerle anlatıyor: “Collection markasının yansıtmış olduğu sofistike tarzı ve üstün hizmet anlayışını otelin tümüne yansıtmak adına gerekli hazırlıkları yapmamız toplamda altı ay gibi bir süremizi aldı. Bu süre içerisinde otelimizde dekoratif değişikliklere ilave olarak, mevcut kadromuzu genişletip verdiğimiz eğitimlerle misafirlerimize yeni markamızın farkını hissettirmeye başladık. Artaş Turizm Grubu olarak önceliğimiz her zaman misafir memnuniyetidir. Şirket kültürümüze paralel olarak marka geçişi ile tüm misafirlerimize lüksü ve profesyonelliği yansıtabilmek adına ekip olarak Collection ruhunu otelin her alanında yaşatmak ve aldıkları hizmeti en üste taşımayı hedefliyoruz. Konuklarımızı modern tasarıma sahip bir lobi karşılarken lüks odalarımızı, yerel sanatçıların çektiği, şehrin karakterini yansıtan şık fotoğraflarla dekore ettik.”

Şehir ve orman manzarasına sahip 193 oda

Otelde standart, superior, premium, junior suite, one bedroom suite ve kral dairesi olmak üzere altı farklı oda kategorisinde 193 oda mevcut. Tüm odalarda şıklık, konfor ve lüks bir arada deneyimleniyor. Şehir ve orman manzarasına hâkim odalar farklı beklentilere sahip konuklardan tam not almayı başarıyor. Sıcakkanlı, “Her odada Nespresso makinesi, kişiye özel buklet ve hijyen malzemeleri, özel yastık servisi, IP TV sistemi, mini bar hizmeti veriliyor. Ayrıca geniş ve lezzetli menüsü ile 24 saat boyunca oda servisimiz ile misafirlerimizin hizmetindeyiz” diyor. Radisson Collection Hotel, Vadistanbul’da yedi adet gün ışığı alabilen şehir ve orman manzaralı toplantı salonu bulunuyor. Ayrıca bin kişilik balo salonu da büyük ölçekli düğün, toplantı ve kongre organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Otelin öne çıkan bir diğer hizmetiyse iki bin 100 metrekarelik alanda kurgulanan SPA bölümü. Konukların şehirden kopmadan haftanın yorgunluğunu atabilecekleri bu alan orman manzarasına sahip.,

Yerel malzemelerle hazırlanan uluslararası lezzetler

Radisson Collection Hotel, Vadistanbul bünyesinde birçok yeme-içme alanı bulunuyor. Bunlardan ilki tüm gün hizmet veren, Vadi Restaurant. Yerel ürünlerle hazırlanan uluslararası lezzetlerin başrolde olduğu bu restoranda hemen her coğrafya ve kültüre hitap edebilecek zenginlikte bir menü bulunuyor. Otelin diğer iddialı mekânı ise Vadi Bistro. Türkiye’deki şehir yaşamının canlı ritmini deneyimleme imkânı yaratan bu mekân özellikle iş çıkışı keyifli bir akşam geçirme olanağı sunuyor. Sıcakkanlı, “Vadi Bistro, İstanbul’un iş dünyasına hitap eden, son yıllarda hızla gelişmekte olan bir bölgede konumlanmış olmamızdan dolayı misafirlerimize iş çıkışı keyifli bir akşam geçirme olanağı sunuyor. Ayrıca güne iyi başlamanın en güzel yolu olan keyifli bir kahvaltı, tüm grup otellerimizde olduğu gibi bizler için de ayrıca önem taşımakta. 450 misafire kadar hizmet verebildiğimiz, yerel ve uluslararası tatların özenle servis edildiği şık bir kahvaltı salonumuz mevcut. Ortalama 130 çeşit olmak üzere, her gün taze ürünlerle hazırlanan, her tercihe ve damağa hitap eden, Collection markasının yüksek hizmet standartlarını karşılamak adına çok özen gösterdiğimiz zengin kahvaltımızı misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz” diyor. Otelin suite odalarında konaklayan misafirlerin kullanımına özel business lounge alanı ise vadi manzarasına sahip 13’üncü katta hizmet veriyor.

www.radissonhotels.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha