Terra Pizza ‘Dilediğin Kampanyası’ ile lezzete doyuruyor!

Terra Pizza ‘Dilediğin Kampanyası’ ile lezzete doyuruyor!
Keyifli anların lezzet ortağı Terra Pizza, ‘Dilediğin Kampanyası’ ile lezzet tutkunlarının yüzünü güldürüyor. 20 Eylül-4 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanya; tüm Terra Pizza restoranlarında, Yemeksepeti, Getir, Trendyol Yemek, Terra Pizza web sitesi ve uygulamasında enfes lezzetleri ile damak tadına önem verenleri bekliyor. Sevilen pratik lezzetlerin vazgeçilmez adresi Terra Pizza’da ‘Dilediğin’ pizza tek fiyata!

Türkiye’nin ilk zincir pizza restoranlarından Terra Pizza, yenilikçi tarifleri ve pratik lezzetlerini fast-food sevenlerle buluşturmaya devam ediyor. Terra Pizza, ‘Dilediğin Kampanyası’ ile taptaze malzemelerle hazırlanmış pizzalarını avantajlı fiyatlarla lezzet tutkunlarına sunuyor. ‘Dilediğin Kampanyası’ 20 Eylül-4 Ekim tarihleri arasında doyurucu lezzet arayanlarla buluşuyor.

Terra Pizza’nın ‘Dilediğin Kampanyası’nda; Dilediğin Büyük Boy Pizza ve 1 Litre İçecek 49.99 TL, Dilediğin İki Orta Boy Pizza ve 1 Litre İçecek 59.99 TL olarak sunuluyor. Doyurucu ‘Dilediğin Kampanyası’; tüm Terra Pizza restoranlarında, Yemeksepeti, Getir, Trendyol Yemek, Terra Pizza web sitesi ve uygulamasında fast-food sevenleri karşılıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha