08 Aralık 2021, Çarşamba

Wish More Hotel İstanbul’dan yeni yıl ruhuna yakışır bir lezzet

Wish More Hotel İstanbul’dan  yeni yıl ruhuna yakışır bir lezzet
Sürpriz menüleriyle yılın her dönemine lezzet katan Wish More Hotel İstanbul, Aralık ayı listesine yeni yıl kutlamalarına eşlik edecek benzersiz bir seçenek ekledi. Wish More Hotel İstanbul’un deneyimli ve maharetli şeflerinin eşsiz imzası ile yorumlanan balkabağı ormanında çikolata nanesi, beş yıldızlı otelin lezzet tutkunu misafirlerini bekliyor.

Sımsıcak hayaller, gelecek hedefleri ve sürpriz dolu günleri karşılamaya hazırlanırken, Aralık ayıyla birlikte yepyeni bir yıla girecek olmanın heyecanı da içimizi sarıyor. Ayrıcalıklı hizmetleri ve gönülden servis yaklaşımı ile misafirlerine eşsiz alternatifler sunan Wish More Hotel İstanbul da, yeni yılda unutulmaz anların çoğalması adına bu coşkuya ortak oldu. Bal kabağı merengi ve melek otu ile harmanlanmış çikolata nanesi seçeneği ile menüsüne yepyeni bir lezzet ekleyen Wish More Hotel İstanbul, tüm misafirlerini bu deneyime davet ediyor.

Yeni yılda sofralar çiçek açıyor

Türk ve dünya mutfaklarından sunduğu en gözde tatlarla lezzet tutkunlarının iştahını kabartan Wish More Hotel İstanbul, yeni yıl heyecanının başladığı Aralık ayına özel olarak sunduğu eşsiz lezzet önerisi ile yepyeni bir seneyi karşılamaya hazır. Kış mevsiminin olmazsa olmazlarından bal kabağı ile aromalandırılan mereng ve sofralarda çiçek açtıran melek otu ile harmanlanmış çikolata nanesi, kutlamalar sırasında misafirlerin keyfine keyif katacak.

Sürpriz tatlarla her kutlamaya lezzet katan Wish More Hotel İstanbul, yeni yıla özel, sıra dışı lezzetlerini keşfetmek isteyen misafirlerini, bu eşsiz deneyime davet ediyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha