07 Temmuz 2022, Perşembe

Datça bademli & Malatya kayısılı ekşi maya ekmeğiyle eşsiz lezzet deneyimi

Datça bademli & Malatya kayısılı ekşi maya ekmeğiyle eşsiz lezzet deneyimi
Organik sertifikalı doğal ürünleri ve sürdürülebilir tarım anlayışıyla tüketicilerin sağlıklı ve güvenilir gıdaya kolayca ulaşmasını sağlayan Datça Murat Çiftliği, “Datça bademli & Malatya kayısılı” ekşi maya ekmeğiyle eşsiz lezzet deneyimi sunuyor. Meşhur Datça bademi ve Malatya yöresine ait yaprak kayısı ile özel reçeteyle usta ellerde hazırlanan ekşi maya ekmekleri unutulmaz tadı ve doğal içeriğiyle sofraların yıldızı olmaya aday...

97 yıllık ekşi maya ve taş değirmen unları kullanılarak taş fırında pişen %100 ekşi mayalı ekmek, minimum 18 saat yavaş ve soğuk fermantasyona tabi tutularak özenle hazırlanıyor. Glisemik indeksi düşük ve sindirimi kolay olan Datça bademli & Malatya kayısılı ekşi maya ekmek uzun süre tokluk hissi veriyor. Vitamin ve mineral açısından zengin bir besin olan ekşi maya ile üretilen ekmek, bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı oluyor. Probiyotik etkisi ile bağırsak problemlerinin giderilmesine de katkıda bulunan ekşi mayalı ekmek; besleyici, katkısız ve tamamen doğal içeriğiyle hem sağlıklı hem de lezzetli bir besin seçeneği sunuyor.

Organik sertifikalı ürünler...

Datça Murat Çiftliği, emeği ile toprağa hayat veren çiftçilerin ürettiği katkısız ürünleri en doğal ve en saf haliyle tüketicilere sunuyor. Sürdürülebilir tarım anlayışıyla üretilen organik sertifikalı ürünler, tüketicilerin sağlıklı ve güvenilir gıdaya kolayca ulaşmasını sağlıyor.Sebze ve meyve, kahvaltılık, sağlıklı atıştırmalıklar, bakliyat & unlu mamüller, temel gıda ve bitki çayları gibi zengin ürün çeşitliliğiyle hizmet veren Datça Murat Çiftliği; Moda, Çengelköy ve Fişekhane mağazalarının yanı sıra farklı yerlerde açılan ekolojik pazarları ve www.datcamuratciftligi.com üzerinden tüketiciyle buluşuyor. Marka, özel dağıtım ağı ile İstanbul içi bölgelere haftanın 7 günü taze teslimat yapıyor. İstanbul dışı bölgelere ise ürüne göre tazeliğini kaybetmeden Türkiye'nin pek çok iline kargo ile gönderim yapmaya devam ediyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha