Datça Murat Çiftliği Organik Tarhanasıyla Sofralara Lezzet ve Sağlık Katıyor

Datça Murat Çiftliği Organik Tarhanasıyla Sofralara Lezzet ve Sağlık Katıyor
Anadolu’nun pek çok köşesinde emeği ile toprağa hayat veren çiftçilerin ürettiği katkısız ürünleri güvenilir şekilde tüketicisiyle buluşturan Datça Murat Çiftliği’nden lezzet ve sağlık dolu tarhana...

Anadolu’nun çabuk çorbası olarak bilinen tarhana, organik üretim koşullarında temiz içeriği, en doğal lezzeti ve Datça Murat Çiftliği kalitesiyle sofralara geliyor. Geleneksel yöntemler kullanılarak, mevsim sebzeleri ve baharatlarıyla özenle hazırlanan tarhana; mis gibi kokusu, eşsiz lezzeti ve zengin besin değeri ile kış aylarında sofraların vazgeçilmezi olmaya geliyor.

Türk mutfağının en çok sevilen çorba çeşidi olan tarhanayı en doğal ve organik haliyle sofralara getiren Datça Murat Çiftliği, yediden yetmişe herkesin damak tadına hitap ediyor. Organik ve sertifikalı tohumlardan üretilen domates, biber ve baharat çeşitleri kullanılarak usta ellerle hazırlanan ve güneştekurutulan tarhana, yemek menülerinde yerini alıyor. Tarhana ürün grubunda bebek tarhanasına da yer veren marka, besleyici ve doyurucu içeriğiyle çocukların gelişimine de destek oluyor.

Organik sertifikalı ürünler...

Datça Murat Çiftliği, emeği ile toprağa hayat veren çiftçilerin ürettiği katkısız ürünleri en doğal ve en saf haliyle tüketicilerine sunuyor. Sürdürülebilir tarım anlayışıyla üretilen organik sertifikalı ürünler, tüketicilerin sağlıklı ve güvenilir gıdaya kolayca ulaşmasını sağlıyor.Sebze ve meyve, kahvaltılık, sağlıklı atıştırmalıklar, bakliyat & unlu mamüller, temel gıda ve bitki çayları gibi zengin ürün çeşitliliğiyle hizmet veren Datça Murat Çiftliği; Moda, Çengelköy ve Fişekhane mağazalarının yanı sıra farklı yerlerde açılan ekolojik pazarları ve www.datcamuratciftligi.com üzerinden tüketicisiyle buluşuyor. Marka, özel dağıtım ağı ile İstanbul içi bölgelere haftanın 7 günü taze teslimat yapıyor. İstanbul dışı bölgelere ise ürüne göre tazeliğini kaybetmeden Türkiye'nin pek çok iline kargo ile gönderim yapmaya devam ediyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha