17 Nisan 2024, Çarşamba

Felda Iffco’dan engelleri aşan destek

Felda Iffco’dan engelleri aşan destek
Felda Iffco Türkiye, Dünya Engelliler Günü’ne yönelik bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Felda Iffco, Kıbrıs’ta gerçekleştirdiği bayi toplantısında, tüm iş ortaklarıyla beraber kendi ekibinin de katılımıyla 14 adet tekerlekli sandalye yaptı. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında bu tekerlekli sandalyeler, KKTC Engelliler Dayanışma Derneğine bağışlandı.

Felda Iffco Türkiye geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta iş ortaklarıyla bir araya geldiği ‘Güç Birliği Güçlü İşbirliği’ temalı bayi toplantısında bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdi. Her toplantıda fark yaratan bir konseptle iş ortakların karşısına çıkan Felda Iffco, Kıbrıs’ta gerçekleştirdiği bayi toplantısı kapsamında gerçekleştirilen aktivitede, Felda Iffco çalışanları iş ortaklarıyla birlikte gruplar halinde tekerlekli sandalye yapımı gerçekleştirdi. Demonte halde gelen sandalye parçalarını birleştiren ekipler, sosyal sorumluluk ve yardımlaşma alanında örnek teşkil etti. Felda Iffco çalışanları ve iş ortakları tarafından büyük ilgi gören etkinlikte, Felda Iffco, tüm iş ortaklarıyla beraber kendi ekibinin de katılımıyla 14 adet tekerlekli sandalye yaptı. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında bu tekerlekli sandalyeler, KKTC Engelliler Dayanışma Derneğine bağışlandı. Aktivilerin ardından akşam düzenlenen gala gecesi ve ödül töreninde KKTC Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Suay, dernek adına Felda Iffco Türkiye COO’su Sayın Güven Geriş’e plaket takdim etti ve teşekkürlerini sundu. Felda Iffco Türkiye’nin sosyal duyarlılığı Kıbrıs basınında da büyük yankı buldu.

İş ortaklarıyla ‘güç birliği, güçlü iş birliği’ mesajı verdi

Felda Iffco, bu yıl 6’ncısını düzenlediği bayi toplantısında, 2020’de yeni proje, yeni ürün ve yatırımlarla sahadaki gücünü ve etkinliğini koruyarak, iş ortaklarıyla birlikte sektöre yön vermeye devam edeceğinin mesajını verdi. İş ortaklarına yeni seneyle ilgili mesaj veren ekip, geçtiğimiz yıllardaki sektör başarılarına, 2020’de de çarpıcı ve iddialı hedeflerle devam edeceklerinin sinyalini verdi. Bugün Türkiye’de sektöre yön veren bir yağ firması konumuna gelen firma bu başarıyı sadece yönetimin değil iş ortaklarının da sektördeki etkin konumuyla elde ettiklerini belirtti. “Güç Birliği Güçlü İşbirliği” sloganıyla bu başarıyı iş ortaklarıyla birlik olarak önümüzdeki yıllarda da katlayarak arttıracaklarının sözünü verdiler.

2019 yılının değerlendirilmesinin ve 2020 planlarının konuşulduğu bayi toplantısı, Felda Iffco Türkiye COO’su Güven Geriş’in konuşmasıyla açıldı. Güven Geriş’in, 2019 yılı için öngörülen tüm hedeflerin gerçekleştirilmesinden dolayı ekibine ve iş ortaklarına teşekkürlerini ilettiği konuşmasının ardından Felda Iffco Türkiye satış ve pazarlama direktörü Eren Dönmez, endüstriyel ve pastacılık satış müdürleri detaylı satış değerlendirme, pazarlama tarafından marka yaratma hikayesi detaylı sunumlarla anlatılırken Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Fahri Yemişçioğlu ve Mümsad Yönetim kurulu başkanı Metin Yurdagül ve Mümsad Koordinatörü Ebru Akdağ’ın sunumlarıyla tamamlandı. Bu yıl programın moderatörlüğünü ünlü isim Kadir Çöpdemir’in üstlendiği bayi toplantısında Felda Iffco çalışanları, 2020 hedeflerini iş ortaklarıyla birlikte gerçekleştirmek üzere hazır olduklarını ifade ettiler.

Yorum Yaz

 
 
  captcha