22 Haziran 2024, Cumartesi

Raffles İstanbul ayrıcalıklı hizmetleriyle bir peri masalına dönüşüyor

Raffles İstanbul ayrıcalıklı hizmetleriyle bir peri masalına dönüşüyor
İstanbul’un eşsiz panoramasını kucaklayan Raffles İstanbul, düğün organizasyonları için benzersiz hizmet kalitesi ve hayallerin ötesine geçen kapsamlı seçeneklerle, masalsı bir düğün vadediyor.

Boğaz’ın Avrupa yakasında, yedi tepeli şehri baştan başa izleyen Raffles İstanbul, evliliğini en az İstanbul kadar eşsiz bir seremoniyle taçlandırmak isteyen çiftleri bekliyor. Konfor ve lüksün bir araya geldiği efsanevi hizmeti, hafızalardan silinmeyecek bir ziyafet için özel tasarlanan menüleri, eğlence ve mutluluğun uzun saatler süreceği düğün sonrası eğlenceleri, göz kamaştıran ışıltısıyla görkemli balo salonu ve sunduğu ayrıcalıklarla Raffles İstanbul, unutulmayacak düğünlere imza atıyor.

Mutluluğunuz Raffles İstanbul Dokunuşuyla Işıldıyor

Raffles İstanbul’da düğün serüveni, ilk adımdan son ana kadar çiftlerin her anında yanında olan düğün planlama ekibiyle, masal kahramanı gibi hissettirecek ayrıcalıklarla dolu.

Hafızalardan silinmeyen efsanevi hizmet, davet öncesi tadımlarla çiftlerin zevklerine ve düğün konseptlerine özel oluşturulan enfes menüler, heyecanlı hazırlık saatlerinde çiftlerin kendileriyle baş başa kalabilecekleri ya da sevdikleriyle neşelenebilecekleri gelin ve damat süitleri, tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüp hayata geçiren, hem gelin hem damat için “Wedding Butler” hizmeti ile Raffles İstanbul bu en özel güne ışıltısını yansıtıyor. Ayrıca düğün gününü ölümsüzleştirmek isteyen çiftler, Raffles İstanbul’un özenle dekore edilmiş şık ve modern tasarımlı farklı iç mekanlarını, görkemli düğün kareleri için fon olarak kullanabiliyor.

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü Raffles Balo Salonu, 1000 kişiye kadar misafiri ağırlayabilecek geniş alanı ve ferah yüksek tavanıyla 4 mevsim çiftlerin tercihi oluyor. Raffles Balo Salonu’nda özel hatıraların davetlilerle paylaşılabileceği dev LED ekran düğün gecesini renklendirirken, birbirinden farklı içeriklerle zenginleştirilen düğün sonrası eğlence (After Party) imkânları ile kutlamalar gecenin geç saatlerine kadar sürecek.

Tadı Damağınızda Kalacak Bir Düğün

Deneyimli Raffles İstanbul şeflerinin çiftlere özel hazırladığı benzersiz tatlar, misafirlerin bu masala adım attıkları anda damakları şenlendiren karşılama kokteyli lezzetleriyle başlıyor. Damaklarda bıraktığı tadın yanı sıra geceyi görsel bir şölene çeviren düğün pastası ile hafızalarda yer edecek düğün ziyafeti, düğün sonrası eğlence (After Party) anlarındaki gece atıştırmalıklarıyla taçlanıyor. En özel anıların başköşesine yerleşecek Raffles İstanbul düğünleri, kalplerde olduğu kadar damaklarda da unutulmaz izler bırakıyor.

Düğün ve nişan kutlamalarını kendi evlerinde yapacakları butik etkinliklerle taçlandırmak isteyen çiftler ise Raffles Wedding Catering hizmetinin ayrıcalıklarından kendi evlerinde yararlanabiliyor.

Düğününüz İçin Hayal Edebileceğiniz Her Şey Raffles İstanbulda

Çiftlerin eğlenceyi geç saatlere kadar sürdürmeyi arzu ettiklerini belirten Raffles İstanbul’un deneyimli ziyafet yöneticileri, özellikle 00.00 – 02.00 arası düğün teklifine dâhil olarak sunulan düğün sonrası eğlence (After Party) imkânının ve ikramlarınınçiftler tarafından çok sevildiğini vurguluyorlar. Düğün organizasyonları için sunulan ayrıcalıklara ek olarak, çiftlerin organizasyon sırasında kullanabilmeleri için kilitli kasadan makyaj odasına kadar ince düşünülmüş detaylarla özel olarak tasarlanan Raffles Balo Salonu ile bağlantılı Gelin Süit’i ve aile büyüklerinin de konforu düşünülerek tasarlanan hazırlık odası, Raffles İstanbul’da “evet” demeyi tercih eden çiftleri ağırlıyor. Raffles Spa’da geleneksel Türk hamamında yapılabilecek gelin hamamı etkinlikleri, tazeleyici masaj seçenekleri, Raffles İstanbul’da bulunan Sabit Akkaya Kuaför Salonu ayrıcalığıyla göz alıcı bir görünüm için gelin saçı ve makyaj hazırlıklarında özel tekliflerle Raffles İstanbul, rüya gibi bir düğün için vazgeçilmez adres.

Yorum Yaz

 
 
  captcha