22 Mayıs 2024, Çarşamba

Nua’da ‘Sevgi Merhemi’ atölyesi

Nua’da ‘Sevgi Merhemi’ atölyesi
Sapanca’nın eşsiz doğası ve nefes kesen göl manzarası eşliğinde romantik anlar sizleri bekliyor. Ayrıca doğaya saygılı, kişisel bakım ürünleri üreten Otama Balsam, çiçekler ve aromatik yağlardan oluşan, vücuda ve ruha dost ‘Sevgi Merhemi’ atölyesiyle 15 Şubat’ta Richmond Nua’da...

14 Şubat’ta aşkınızı özel kılmak ve farklı bir Sevgililer Günü geçirmek için Richmond Nua'yı tercih edebilirsiniz. Sevgilinizle şehrin gürültü ve karmaşasından uzaklaşıp Sapanca’nın eşsiz doğası ve nefes kesen göl manzarası eşliğinde romantik anlar sizleri bekliyor.

Şehrin stresinden uzakta Richmond Nua Wellness- Spa ruh - beden - zihin dengeniz için hayatınıza katabileceğiniz konuları deneyimleme fırsatı bulacağınız bir etkinlikler serisi hazırladı. Farklı alanlarda ilgi çekici ve öğretici bazen de dinlendirici bu serinin ikincisi ise 15 Şubat’ta; Otama Balsam ile Sevgi Merhemi Atölyesi

Birbiriyle uyumlu çiçekleri ve yaprakları bir araya getirerek, çevre dostu doğal kozmetik ürünleri üreten Otama Balsam ile gerçekleşecek Sevgi Merhemi atölyesi, Sevgililer Günü için Nua’da alternatif bir deneyim. Richmond Nua misafirleri için ücretsiz sunulan özel etkinlikte, meditatif, detoksifiye edici, uyarıcı ve dengeleyici, endişe hafifletici özellikteki bitkilerin etken maddeleriyle yoğunlaşan şifalı kokuların etkisi, derin nefeslerle kalbinize işleyecek.

Richmond Nua konaklamanız boyunca ve gündelik yaşamınızda yanınızdan ayıramayacağınız sevgi merhemi, tazelenme zamanlarınızı hatırlatacak, şefkat duygunuzu artıracak ve sezgilerinizi güçlendirecek.

Yorum Yaz

 
 
  captcha