08 Aralık 2021, Çarşamba

The Souq Istanbul’un en yeni konsepti ‘Sazlı Sözlü Meyhane’de eğlencesi bol fasıl geceleri yaşanıyor

The Souq Istanbul’un en yeni konsepti  ‘Sazlı Sözlü Meyhane’de eğlencesi bol fasıl geceleri yaşanıyor
Türk halkı olarak fasıl eğlencesinin yeri her zaman başkadır. Bekarlığa veda, doğum günü, arkadaşlara veda gibi eğlence listesi uzayıp gider… Bu gibi kutlamaya değer tüm buluşmaların ortak noktası ise fasıllı bir eğlencedir. Mayıs ayında Sheraton Istanbul City Center’ın içinde kapılarını açan The Souq Istanbul’da başlayan fasıl geceleri ise Türk gecesi eğlence anlayışına yepyeni bir soluk getirdi. Ekim ayı itibariyle gecenin konsept ismi ‘Sazlı Sözlü Meyhane’ olarak değişti.

Son yıllarda hayat bulan ‘modern meyhane’ kültüründen izler taşıyan ‘Sazlı Sözlü Meyhane”de geleneksel Osmanlı ve Türk lezzetleriyle çağdaş mutfağın harmanı misafirlere sunuluyor. Altı çeşit Türk mezelerinin servis edildiği başlangıç menüsü; Fındık Lahmacun, Paçanga Böreği ve Sıcak Hatay Peynir servisi ile devam ediyor. The Souq İstanbul’un lezzet karışımı; Adana, Urfa Kebap veya tavuk şiş, pilavlı közlenmiş domates – biber ve marine edilmiş soğandan oluşan ana yemek menüsü eşsiz lezzetleri arasında yerini alıyor.

The Souq İstanbul içerisinde yer alan özel bölmeli odalar ve açık masa alternatifleri ile müşterilerine diledikleri alanda eğlenme fırsatı sunarken her akşam 19.00 – 00.00 saatleri arasında canlı müzik eşliğinde eski usul, sazlı sözlü meyhane eğlencesine oryantal dans şov eşlik ediyor.

Sizin tek yapmanız gereken gecenin ritmine kendinizi bırakarak bu eğlenceyi birlikte yaşayacağınız sevdiklerinizle eşlik etmeniz. Osmanlı ve Türk mutfağının bileşenlerini, Anadolu yemek kültürüyle birleştiren The Souq İstanbul’un yeni konsept eğlencesi ‘Sazlı Sözlü Meyhane; menüsü, lezzetleri ve kendine has mekan konsepti ile Beyoğlu’nun kalbinde Sheraton Istanbul City Center’da lezzet ve keyif vermeye devam ediyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha