17 Temmuz 2024, Çarşamba

Yeni yıl coşkusu ‘Zorlu Yılbaşı Festivali’nde yaşanacak

Yeni yıl coşkusu ‘Zorlu Yılbaşı Festivali’nde yaşanacak
Zorlu Center, Aralık ayı boyunca birbirinden renkli etkinliklerden Yeni Yıl Köyü’ne, çocuklar için lunaparktan konserlere kadar yeni yıl coşkusunu, Zorlu Yılbaşı Festivali’nde yaşatacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıl coşkusu Zorlu Center’da yaşanacak. Türkiye'nin ilk yeni yıl köyü olarak dikkat çeken Zorlu Yeni Yıl Köyü, 1-31 Aralık tarihleri arasındaZorlu Center Meydan katında onuncu kez misafirlerini ağırlayacak.

Çok özel markaların birbirinden farklı hediye seçenekleri ve şık tasarımlarının yer alacağı Zorlu Yeni Yıl Köyü; özel tasarım takı ve aksesuarlardan tekstil ürünlerine, yılbaşı süslerinden dekorasyon malzemelerine, her zevke uygun binlerce hediye alternatifini bir arada sunacak.

Her yaştan çocuğun keyifli vakit geçirebileceği lunaparkta çocuklar, en eğlenceli oyuncaklar ve hareketli oyun alanları ile Zorlu Center park alanında eğlencenin tadını çıkaracak.

Emir Ersoy feat Gökçe Bahadır & Erkan Kolçak Köstendil konseri, 9 Aralık Cumartesi akşamı saat 19.00’da Zorlu Center misafirleriyle buluşacak. Ücretsiz gerçekleşecek konsere katılmak için Zorlu World uygulamasından QR kod almanız yeterli.

Yorum Yaz

 
 
  captcha