05 Aralık 2022, Pazartesi

Dünya Kahve Günü'nde Kahve Keyfinizi Nude ile Kutlayın

Dünya Kahve Günü'nde  Kahve Keyfinizi Nude ile Kutlayın
‘Simple is Beautiful’ (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası Nude, “1 Ekim Dünya Kahve Günü”nü modern, yalın ve şık tasarımıyla öne çıkan kahve bardaklarıyla kutluyor.

İyi kahveyi doğru bardakta içmek isteyen kahve tutkunları, Nude koleksiyonlarıyla kahveden aldıkları hazzı artırıyor. Özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken Nude kahve bardakları, güne başlarken ya da bir molaya ihtiyaç duyduğunuzda size eşlik ediyor.

Espresso tutkunlarına…

Nude’un imza koleksiyonlarından olan Addict ikili espresso bardağı seti, sadelik ve pratikliği bir araya getiriyor. Kurşunsuz kristal camdan üretilen espresso bardakları, tabandan ağza doğru genişleyen tasarımıyla kahvenin kokusunu hapsederek kahve keyfinizi artırıyor.

Stil sahibi tasarım

Yalın formuyla ilgi çekmeyi başaran Nude Dual Koleksiyonu, farklı boyutlardaki iki espresso bardağını bir araya getiriyor. Kurşunsuz kristalden üretilen bu özel tasarımla espressonuzu double veya single olarak tercih edebilirsiniz. Nude Dual koleksiyonu, yalın ve stil sahibi tasarımıyla kahve tutkunuzu bir üst seviyeye taşıyacak.

Zevkli yudumlar

Yalın ve kusursuz tasarımıyla Nude Delizia ikili espresso bardağı seti, kahvenizi zarafet ile sunuyor. Kıvrımlı formuyla dikkat çeken Delizia'nın geniş ağzı kahvenin aromasını zenginleştirirken, kalın tabanı ise bardağı rahatça kavramanızı sağlıyor. Tarzınıza ilham veren ısıya dayanıklı kristal camdan üretilen Delizia, kahve rutinlerinin vazgeçilmez bir parçası oluyor.

Nude koleksiyonlarına Paşabahçe Mağazaları ve nudeglass.com’dan ulaşılabilirsiniz.

Camın en yalın hali: ‘Nude’

Dünyanın ikinci en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu'nun global tasarım markası Nude, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan Nude; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor. Her koleksiyonunda cam teknolojisi ve işçiliğindeki hünerle tasarım yetkinliğini birleştiren Nude markası, kullanıcıların tutku ve zevklerini en estetik biçimde yansıtan, duyumlarını artıran yaratıcı koleksiyonlar içeriyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha