28 Mayıs 2022, Cumartesi

Tchibo ile evde kahvesiz kalmayın

Tchibo ile evde kahvesiz kalmayın
70 yıllık kahve uzmanı Tchibo, espresso’dan filtre kahveye, çözünebilir kahvelerden Türk kahvesine birçok kategorideki kahvesiyle, bu zor dönemde kahve severlere 7/24 internet mağazasıyla ulaşıyor.

Zamanın çoğunun evden geçirildiği bu günlerde Tchibo, evde daha fazla vakit geçirenlere ve çalışmalarını evden yürüten kahve tutkunlarına eşlik ediyor. Sürekli açık olan internet mağazası www.tchibo.com.tr ile 7/24 hizmet veren Tchibo, hem kahve tutkunlarının ihtiyaçlarını hem de Tchibo’nun benzersiz dünyasından alışveriş yapmak isteyenlerin taleplerini online mağazası ile karşılıyor. İnternet üzerinden yapılan kahve alışverişlerinin ciddi oranda arttığını ileten yetkililer, kapsül ve çekirdek kahvelerde ise beklenin de üzerinde bir artış olduğunu iletiyorlar.

Öğütülmüş kahveden, çözünebilir kahveye, kapsül kahveden, Türk kahvesine kadar çeşitliliği kaliteyle birleştiren Tchibo, kahve severlere birçok kategoride kahve sunuyor. Özenle seçilmiş, yöresel yüzde 100 Arabica kahve çekirdeklerinin geleneksel usulde yavaş yavaş kavrulmasıyla lezzetin doruğuna ulaşan Tchibo Barista serisi ise evde barista deneyimi yaşamak isteyenlerin favorisi.

İnternet mağazasına özel koleksiyon ve kampanyalar

Kahve çeşitleri ve kahve ekipmanlarının yanı sıra birbirinden özel temalara ve gıda dışı ürünlere sahip Tchibo’nun benzersiz dünyasına internet mağazası www.tchibo.com.tr aracılığı ile ulaşmak mümkün. İnternet mağazasına özel koleksiyonlar ile kampanyalar sunmaya devam eden Tchibo, mağazalarının kapalı olduğu bu dönemde internet mağazasıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine ulaşıyor. Güvenle yapılan internet alışverişlerinde 90 gün içinde iade ve değişim kolaylığı da sunuluyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha