Kahve Dünyası, baharı yüzde 45’e varan indirimlerle karşılıyor

Kahve Dünyası, baharı yüzde 45’e varan indirimlerle karşılıyor
Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle tüm ihtiyaçlarımızı online alışverişle karşılamaya başladığımız bugünlerde Kahve Dünyası, www.kahvedunyasi.com online mağazası üzerinden müşterilerini çok özel indirimlerle buluşturuyor. 1-30 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak bahar kampanyası kapsamında Kahve Dünyası, yöresel kahvelerden orijin çikolatalara, aromalı filtre kahvelerden pastacılık çikolatalarına, Türk kahvesinden Kahve Dünyası’nın özel lezzeti Bonte çikolataya kadar birçok ürünü yüzde 45’e varan indirimlerle ve 50 TL üzeri ücretsiz kargo avantajıyla müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Kahve Dünyası, kahve ve çikolata tutkunlarını baharın gelişine yakışır bir kampanyayla buluşturuyor. 1-30 Nisan geçerli olacak bahar kampanyası kapsamında Kahve Dünyası, seçili ürünleri yüzde 45’e varan indirimlerle online mağazasından satışa sunuyor.

Birbirinden özel Kahve Dünyası lezzetleri için

Kolombiya, Kosta Rika, Guatemala, Santos ve Kenya gibi yöresel ve aromalı filtre kahveleriyle filtre kahveden asla vazgeçmem diyenlerin gönlünde taht kuran Kahve Dünyası, bahar kampanyası kapsamında çekirdek ve öğütülmüş kahve seçeneklerinin yanı sıra ikili paket filtre kahveyi de indirimli fiyatıyla satışa sunuyor. Geleneksel lezzetimiz Türk kahvesi tutkunlarını da unutmayan Kahve Dünyası, Türk kahvesinin yanı sıra Türk Kahvesi fincanlı özel paketini de bahar kampanyası kapsamında müşterilerinin beğenisine sunuyor. Kendine has tasarımıyla beğeni kazanan fincanlarıyla Türk kahvesi lezzetini, sanki Kahve Dünyası’ndaymışsınız gibi hissederek evinizde keyifle yudumlayabilirsiniz.

7’den 70’e herkesin severek tükettiği efsane lezzet Bonte ve dünyanın farklı coğrafyalarında yetiştirilen ve tadını bölgesinin karakteristik özelliklerinden alan kakaolarla hazırlanan El Yapımı Orijin Tablet çikolatalar da üç al iki ödeyle çikolata severleri bekliyor. Kahve Dünyası, hepimizin evlerinde daha çok zaman geçirdiği bu günlerde, evinde pasta yapanları da unutmuyor, onlar için kuvertür ve para çikolata gibi pastacılık çikolatalarında da indirimli fiyatlar sunuyor.

Tüm dünya olarak Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele ettiğimiz bugünlerde Kahve Dünyası, online mağazasındaki iş arkadaşlarının sağlığını ve güvenliğini önceliğine alarak iş süreçlerini tam olması gerektiği gibi büyük bir hassasiyetle yönetiyor. Çalışanlarına hijyenik çalışma ortamı sunmak için sıklıkla dezenfektasyon çalışması gerçekleştirerek, titizlikle çalışan Kahve Dünyası, çalışanlarının ateşini sık sık ölçüyor ve Koronavirüs (Covid-19) ile ilgili sıklıkla bilgilendirme yapıyor. Aynı zamanda Kahve Dünyası online mağazasından sipariş edilen paketli ürünleri dezenfekte etmenin yanı sıra paketlerin konduğu kutular da aynı şekilde iç ve dış olmak üzere dezenfekte ediliyor. Böylelikle Kahve Dünyası lezzetleri en hijyenik şekilde siz değerli Kahve Dünyası severlere ulaşıyor. Üstelik 50 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz!

www.kahvedunyasi.com/baharindirimi

Yorum Yaz

 
 
  captcha