17 Temmuz 2024, Çarşamba

Starbucks Reserve™ deneyimi şimdi İstinye Park’ta

Starbucks Reserve™ deneyimi şimdi İstinye Park’ta
Starbucks Reserve™ konseptiyle dünyanın en özel çekirdeklerini kahve fincanınıza taşıyan Starbucks, İstinye Park AVM’deki yenilenen mağazasıyla misafirlerine yepyeni bir kahve deneyimi sunuyor.

Starbucks, dünyada nadir bulunan egzotik kahve çekirdeklerinin özel yöntemlerle demlendiği Reserve™ mağaza konseptini şimdi İstinye Park AVM’ye taşıdı. Starbucks’ın Türkiye’deki 12’inci Reserve™ mağazası olan İstinye Park Starbucks Reserve™’de, farklı demleme teknikleriyle hazırlanan yeni içecekler ve farklı deneyimler sunuluyor.

İstinye Park Reserve™ ile farklı deneyimler

İstinye Park Reserve mağazası, misafirlerini, kavrulmuş kahve renkleri temel alınarak oluşturulan alışılmışın dışında bir dekorasyonla ağırlıyor. Duvarlarda yer alan ve Reserve hikayesini anlatan el yapımı artwork çalışmaları dikkat çekerken, 13 metre uzunluğundaki bumerang şeklinde bar eşsiz kahve deneyiminize renk katıyor.

Kahvenin lezzetini ortaya çıkaran, nüansları göz önüne seren, ‘tek fincanlık demleme yöntemi Clover’, İstinye Park Starbucks Reserve™’de de yerini alıyor. Clover, kahvenin tadının da kokusu kadar iyi olması gerektiğinden yola çıkılarak geliştirilmiş; bugün tüm dünyada sadece Starbucks mağazalarında sunulan bir demleme yöntemi olarak, Reserve™ kahvelerinin tatlarının en yoğun ve mükemmel şekilde deneyimlenmesini sağlıyor.

İstinye Park Starbucks Reserve™’de Clover’ın yanı sıra Pour Over, Chemex ve Syphon demleme teknikleri de kahvenin profiline ve tercihinize göre özenle seçilerek uygulanıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha