14 Haziran 2021, Pazartesi

Knorr’dan yeni baharat ailesi

Knorr’dan yeni baharat ailesi
Katkısız, doğadan gelen lezzeti, bilinen Knorr özeni; üç katlı, lezzetini koruyan ambalajıyla Knorr Baharat Ailesi şimdi sofralara hazırlanıyor.

Yıllardır mutfaklarda lezzeti katlayan Knorr, bu sene 11 farklı baharat çeşidiyle yemeklere sihir katmaya hazırlanıyor. Türk mutfağının vazgeçilmezi olan baharatlar, Knorr güvencesiyle mevsiminin iyileri seçilerek özenle toplanıyor. Titizlikle kurutulan baharatlar, el değmeden paketleniyor. Kuru nane, kimyon, zerdeçal, tarçın gibi mutfakların olmazsa olmazı 11 baharat, lezzetini koruyan 3 katlı dayanıklı ambalajda sunuluyor.

Yemeklerine tat katmak isteyenleri bekleyen Knorr’un baharat ailesinde; kuru nane, kimyon, sumak, zerdeçal, tarçın, susam, kekik, tatlı toz kırmızı biber, pul biber, karabiber ve zencefil bulunuyor. Knorr Baharat Ailesinin reklam filminde baharatların yolculuğuna ünlü şef Arda Türkmen eşlik ediyor.

Yorumlar

  • Knor ürünleri tek kelimeyle mukemmel.. Çok memnunum. Yalnız bir ürünün fiyatı anormal derecede yüksek. Ondan şikayetçiyim. Acısso markalı ürün çok pahalı. Ben bir emekli yurttaş olarak bu ürünü alamıyorum.

Yorum Yaz

 
 
  captcha