Wyndham Afyonkarahisar Thermal & Spa Termal kaynakların şifalı dokunuşuna Wyndham imzası

Wyndham Afyonkarahisar Thermal & Spa Termal kaynakların şifalı dokunuşuna Wyndham imzası
Her yıl binlerce insanın şifa, sağlıklı yaşam, toplantı ve tatil amacıyla ziyaret ettiği termal turizm başkenti Afyonkarahisar ´a uluslararası dev otel zinciri Wyndham geldi! Beş yıldızlı ve 161 odalı Wyndham Afyonkarahisar Thermal & Spa, termal tatili geniş olanaklarla sunuyor.

Dünyanın en büyük otel zincirlerinden olan Wyndham Hotels & Resorts, ülkemizdeki ilk termal otelini Afyonkarahisar’da açtı.

Beş yıldızlı ve 161 odalı Wyndham Afyonkarahisar Thermal & Spa oteli, gerek iş, gerek dinlenme amaçlı seyahat eden misafirlere zengin olanaklarla hizmet veriyor. Bin 100 kişilik iş toplantılarına ve 800 kişilik düğün ve kutlamalara ev sahipliği yapabilme kapasitesine sahip.

Termal şifa havuzları... Oteldeki termal havuzlar, yüzme havuzları, fitness merkezi, hamam ve çeşitli terapi uygulamalarının da sunulduğu SPA alanının yanı sıra, misafirlerin iş toplantıları ve kutlama etkinlikleri için yararlanabilecekleri 4 etkinlik mekanı ve güzel bir bahçe alanı da bulunuyor.

Otelden şehir merkezinin yanı sıra Zafer Havalimanı’na, Afyonkarahisar Kalesi ve Afyon Ulu Camii gibi ilin mutlaka görülmesi gereken güzelliklerine de kolayca erişilebiliyor.

Afyon’un haşhaşlısı, katmeri...

Wyndham Afyonkarahisar Thermal & Spa misafirleri, geleneksel Türk mutfağı ve uluslararası mutfaklardan seçilmiş yemeklerin yanı sıra, haşhaşlı katmer ve keşkek gibi yöresel lezzetleri de ana restoranda tadabiliyor. Snack Restaurant’ta pizza,hamburger ve pide içi sandviç gibi ek seçenekler de bulunuyor. Wyndham Afyonkarahisar Thermal & Spa’nın alanında uzmanlaşan restoranlarına ek olarak, taze sıkılmış meyve suları ve smoothielerin sunulduğu bir Vitamin Bar’ı da var.

Wyndham zinciri avantajları

Otel, Wyndham grubunun pek çok olanağından da faydalanabiliyor. Türkiye’de 100’den fazla ve dünya genelinde yaklaşık 9 bin 100 oteli bulunan Wyndham Hotels & Resorts’un yaygın satış ağı, Afyonkarahisar için de hizmette. Wyndham’ın resmi web sitesinin yanı sıra, misafirlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren, oteli yalnızca birkaç dokunuşla bulmalarını ve rezervasyon yapmalarını sağlayan mobil uygulaması da var.

Uluslararası ağ

Wyndham Afyonkarahisar Thermal & Spa’da konaklayan misafirler, kazandıkları puanları 95’ten fazla ülkede ücretsiz konaklamalar ve diğer avantajlar için kullanabiliyor. Aynı şekilde İstanbul’da, Berlin’de, Dubai’de ikamet eden üyeler de Wyndham Afyonkarahisar Thermal & Spa’daki avantajları görebiliyor ve bunlardan yararlanabiliyor.

İlk ve tek termal otel

Wyndham Hotels & Resorts Türkiye Ülke Direktörü Murat Özel şunları söylüyor: “Wyndham Afyonkarahisar Thermal & Spa’nın portföyümüze katılmış olması bizim açımızdan çok önemli bir değer. Afyonkarahisar’daki ilk otelimizin açılışını gerçekleştirmiş olmanın yanı sıra, termal seyahatn alanındaki hizmetlerimizi çeşitlendirmekten büyük bir heyecan duyuyoruz. Bu projedeki franchise ortağımız Makomar Mermer ile son derece verimli ve değerli bir iş birliğimiz bulunuyor.”

wyndhamafyonkarahisar.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha