24 Eylül 2020, Perşembe

Yapı Kredi Winter Escape ile bu kış çok renkli geçecek

Yapı Kredi Winter Escape ile bu kış çok renkli geçecek
Yaz sezonunda Türkiye’nin farklı noktalarında gerçekleştirdiği festivallerle adından söz ettiren Yapı Kredi Summer Escape, şimdi de ‘Yapı Kredi Winter Escape’ olarak kitleleri kış sporları, eğlence ve deneyimlerle buluşturmaya devam ediyor.

Kışa merhaba demek üzere 13-15 Aralık’ta ilk durağı Palandöken Sway Hotels olan Yapı Kredi Winter Escape’in ikinci durağı da 21-23 Şubat tarihlerinde Erciyes olacak. Sezon finalini ise 13-15 Mart’ta Palandöken’de gerçekleştirerek kışa veda edecek.

College E.M.A tarafından Yapı Kredi ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan kış festivalleri dolu dolu deneyim ve eğlenceyi katılımcılarına sunacak. 21-23 Şubat’ta Erciyes’te Bengü’nün özel konseptli repertuvarı, Jabbar ve Melis Danışmend’in de aralarında bulunduğu, ünlü sanatçı ve DJ’lerin performanslarıyla eğlence dolu saatler yaşatacak olan Yapı Kredi Winter Escape, aynı zamanda after ski partileri, happy hour’lar ve çeşitli workshop programları ve yarışmalarla unutulmayacak anılar biriktirmenizi sağlayacak. Magazin, cemiyet, sanat ve spor dünyasının tanınmış isimleriyle, influencer’ların da katılım sağlayacağı etkinlikte eğlence zirveye taşınacak.

Yorum Yaz

 
 
  captcha