Kentin en büyük gece kulübü Oligark İstanbul kapılarını açtı

Kentin en büyük gece kulübü Oligark İstanbul  kapılarını açtı
İstanbul gece hayatı yepyeni bir mekana kavuşuyor. Kuruçeşme sahilde 5 bin metrekarelik alanda 3 bin kişi kapasiteli mekanda beş farklı restoran ve iki bar bulunuyor. Ali Ocakbaşı, Ringa Balık, Oligark Wine & Dine, Pepe’s Italian ve Yada Sushi’nin bulunduğu mekanda ağız tadınıza uygun restoranı seçerek denize karşı keyifli zaman geçirebilirsiniz.

İstanbul’un en önemli buluşma noktası olamaya hazırlanan Oligark İstanbul denize sıfır konumuyla eşsiz bir manzara ve şık bir dekorasyona sahip. Anıl Toroslu ve Burak Akkök’ün işletmesini yaptığı mekanın müzikleri deneyimli dj Ozan Bahtiyar’a emanet. Oligark İstanbul manzarası kadar farklı mutfak alternatifleriyle de ön plana çıkıyor. İstanbul’un popüler restoranlarını bünyesinde bulunduran Desert Grup yeni markası Ringa Balık ile Oligark’da konuklarına meze ve balık çeşitleri sunarken Londra ve Hollanda’da şubeleri bulunan Ali Ocakbaşı İstanbul’daki üçüncü şubesiyle lezzetli et çeşitlerini Oligark’da sunuyor. Japon Mutfağı’nın önemli isimlerinden Yada Sushi de Uzakdoğu’nun muhteşem tatlarıyla mekandaki yerini alıyor. Dünya Lezzetlerini tercih edenler ise Usta şef Umut Karakuş’un imzası ile Oligark Wine & Dine’ı tercih edebilir. Yakın zamanda hizmete girecek olan Pepe’s Italian için de hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Oligark İstanbul gece hayatını hareketlendirirken gündüzleri de boş bırakmıyor. Mekan içerisindeki restoranlar öğlen saatlerinde de servis vermeye devam ediyor. Aksam üzeri beach bar keyifli müzik dinleyerek aperatif almak isteyenler için de çok uygun. Hafta sonları planlanan Pazar konserleri, sohbet buluşmaları ve sürpriz etkinlikleri ile Oligark İstanbul misafirlerine farklı bir deneyim sunuyor.

İletişim: 0212 265 65 12

Yorum Yaz

 
 
  captcha