13 Ağustos 2020, Perşembe

W Istanbul’un yazlık bahçesi Secret Garden açılıyor

W Istanbul’un yazlık bahçesi Secret Garden açılıyor
Yaz ayları boyunca düzenlediği müzik dolu gecelerle İstanbul’un vazgeçilmez parti ve eğlence mekanları arasında yer alan W Istanbul'un yazlık bahçesi Secret Garden, yaza “merhaba” diyor. W Lounge’da, haftanın dört gecesi yaptığı partilerle adından söz ettiren W Istanbul, 14 Haziran Cuma gecesi eğlenceyi bahçeye taşıyor.

Restoranlar, cafe’ler, tasarım ve sanat galerileriyle dolup taşan, tarihi Akaretler Sıraevler'in merkezinde yer alan Secret Garden, 14 Haziran Cuma akşamı birbirinden ünlü DJ performansları ve çok konuşulan partileriyle geri dönüyor. W Istanbul, ikonik bahçesi Secret Garden’da; ferah bahçesi, birbirinden lezzetli W imzalı kokteylleri, lezzetli atıştırmalıkları ve birbirinden ünlü DJ performansları ve partileriyle misafirlerine unutulmaz yaz akşamları yaşatacak.

Unutulmaz müzik performansları Secret Garden’da

Secret Garden; house müzikle dolu hafta sonları, hiphop geceleri, birbirinden farklı DJ performanslarıyla bu yaz da Istanbul’un vazgeçilmez adresi olmaya hazırlanıyor. W kokteylleri arasında en çok tercih edilen aromatize edilen tatlı-ekşi buluşmalar, taze biberiye ve meyvelerle hazırlanan iştah açıcı ve ferahlatıcı kokteyller Istanbul’un mixolojistleri tarafından özenle hazırlanıp servis ediliyor.

İletişim: 0212 381 21 21

Yorum Yaz

 
 
  captcha